Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos a kislányunk....

14 hónapos a kislányunk. Mikortól lehet neki adni sima bubimentes ásványvizet? Ti mikortól adtatok?

Figyelt kérdés

2016. febr. 12. 12:28
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Csincsy! A gyerek immunrendszerének valóban szüksége van stimulálásra, de nem egy 6 hónapos babáénak, aki még csak kb ülni a tanul. És igen, Magyarországon kielégítő a csapvíz minősége az okosok szerint, amennyiben felfogod épp ésszel, hogy forrald fel a babának! Az a kosz, ami kell az immunrendszere fejlődéséhez, az már a levegőben is benne van. Egyébkét az én fiam 17 hónapos és eszembe se jutna forralatlan csapvizet vagy sima ásványvizet adni neki! 17-es voltam. Egyébként a babavíz kb. 60 forinttal kerül többe, mint az ásványvíz. Ha nem isszák meg a csapvizet, én azt is megértem, de nem akkora tétel a kettő közti különbség, hogy agyerek ne kaphatna babavizet, gondolom, mint minden baba ő se iszik túl sok vizet!
2016. febr. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
24%
MI a baj a csapvízzel! Semmmi baj nincsen iható és 70 év átlag életkort kaptok. Aki 120 átlag életkort él meg az tudja, hogy a tisztitatlan hegyivíz hólé a leg egészségessebb, mert teli van áásványi anyagokkal. Azt belemegy nekik a nővényekbe és koloizálják. Amit ti esztek azzokban nincs és nem is egészséges. A vízben csak és kizárólag csak a növény dolgozza fel és mi számunkra alakítja ásványi anyagá. Viszont a mai föld müvelést ezt nem teszik bele és még mérgező is a talajt nézve. Kevés a forrás víz amit csak sajnos ideig óráig szabad inni. Ha te azt moondod, hogy kell a szervezetnek az ásványi sók akkor fogj egy babot azt csapvízzel locsold másik babot desztvízzel lócsold. Te magad rá jösz, mert én is kételkedtem benne. De a seszvízzben gyorsabban fejlődött mint a csap vízzes ideg méregben. A klór is kell a szervezetben mint cink, vas, bór. <- bór katonaságnál adták, hogy a nemi vágyunk csökkenjen. Ja és ez fontos a szervezetnek, mert a kálciumot meg köti. A vitaminok a boltban call aded. tehát cukorral vagy proteinnel bővítik. Egy csontritkulás megelőzése só D vitamin kalcium kell, mert a szervezetbő csontolból fogakból szedi ki ha kell. Sokkan nem tudják a finomítot cukór kálciumot és még valamit amit elfelejtettem von el a feldolgozásuk miatt. A stevia finomitatlan nád cukor plusz kálciumot és magnéziumot ad hozzá úgy, hogy nem vonja el. Na kérem most jön a fekete leves, Aki a finomítatlan cukor répát evett az sose let biadészes, de aki a finomított ette azzokból sok olyan cukor beteg lett. Forraltvízben a jó tiszta víz távozik a csúnya gonosz szervetlen anyag benne marad. Ezt a gyermekemnek akár hány hónapos nem mérgezném vele.:( Legrosszabb amit lehet csinálni egy emberrel. A sót is régen régi orvosi könyvekben 12G napi ajánlott bevitel most 3G javasolt. Így Kálciumot hiába szedsz ha ölöd magad. Ja a call aded ami fontos pótolják mással azt 2000mg max 25G teljesül szívódik fel így semmit nem ér és nem értik miért élnek emberek ennyit! Egy orvos 58 átlag élet évet él. És szomorú hogy nekik hisztek. Holott már másut sem fog senki élni a környezeti hatások miatt és erre teszik a csapvízben a klórt. Nem gyilkos csak a szervezeted újj sejt képződést lassítja. Só ami minden táp anygaot szállítja kevés és mellék vesédet terheled. Állandóan szomjas vagy és ha iszol vízet egyből bevízzelsz. Ez nem betegség, hanem így jelez a szervezeted. A bolti sót meg nézd meg, hogy mérgezet .-e? Például 100ft lehet venni bolti sót bele öntöd egy lavorba 30 perc lább áztatás és ha nem pirosodik a lábad azt eheted nyugodtan. Patikai sót, vagy tiszta só. hu Vitalizálás: Mustármag, lucerna, aszkorbinsav L igazi c vitamint is adj hozzá, parlagfű. fokhagyma, 2dc vörösbor étkezés után. perui kova föld a savasoknak. Kávé bionom 2800ft nem cser savas és jobban felébredsz tőle. Még valami ki volt így, hogy nyáron hiába itta a ásvány vízet és mégis szomjasabb volt?
2016. febr. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Huh utolsó! Köszi a kimerítő szép választ. Értékelem! Kicsit még bogarászni kell,h mit is irtál és talán újra elolvasnom a helyesírás miatt,de gondolom csak siettél.

Na akkor az ember dőntse el,h mi a jó nekünk és gyermekünknek. Mindenhol mást mondanak.

2016. febr. 19. 08:07
 24/29 anonim válasza:

A szentkirályi 1,5 literes ugyanaz mint a babavíz. Rá is van írva apró betükkel forralás nélkül adható babánal és az összetétele is ugyanaz. Nézzd csak meg. De olcsóbb mint babavízként. Mi is ezt isszuk ujszülött kortól. Felbontás után hűtőbe tárold. 1 napig nem kell forralni. Utánna igen. Bár nálunk mindig a többit én ittam meg. Csak azt iszok én is.

13 hós baba anyukája

2016. febr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
23nak. Bocsi, de csapvizet semmilyen formában ne igyál. Forralva csak az értékes tisztaví távozik a méreg marad. A [link] tisztitót , vagy lifestraw home ajánlom. Azzokban benne maradnak a sók is. Desztiláltvízet csak és kizárólag kúra szerüen. 3 hét max. Ez egy orvos mondta, hogy a test 70-80%ban víz akkor azt kellene tisztítani logikusan. Ő mondta hogy felkelsz 2 pohár víz. és minden 2 órában desztilált vizet kell ini lefekvéskor is. 3 hétig és utána pótolni az ásványi anyagokat. E kúra alatt patika tisztaságú sót fogyasz, mert mindent kiszed és fogod érezni a jótékony hatását is meg a fejfájást.:) Ha nem iszol megfelelő sót. Azt is kiszedi. A ózmozis úgymükődik, hogy a testben vannak ásványi anyagok a sejtben. És sok olyan vacak is amik nem kellenek oda. Iszól egy 0% desztvízet akkor az átmegy a sejtfalon azért, mert a több anyag a kissebb felé fog haladni. A sejtmembárn keresztül ezért mossa ki mindent. De ha te méregnek tartod próbáld ki nyáron mikor szomjas vagy ígyál csapvízet. És a szervezeted mondani fogja hogy te még szomjassab vagy. Én is vitatkoztam egy emberrel nyáron, de elmentem és nem mondta el a dolgot. Adott 2 fajta vízet és 1iket megittam mondam szörpöt kérek, mert nagyon szomjas vagyok. Erre mondja csoda szert ad. Oda adta a másikat ami tökéletesen oltotta a szomjamat. Az desztílált víz volt. Én a tapasztalatnak hiszek és nem a riógatóknak. Ha halálos betegnek is orvosilag tisztított vízet adtak. Aszem ez a elnevezésük az is 0% körül van, csak ott van 3 rész nátrium 1 rész kálium renger oldanak nevezik. Nem pontos megfogalmazás, de ott nem mernek csalni a kálium aránnyal mint a bolti sókban. A kolonics györgy szívroham vitte el érdekesen mikor erreje teljében volt.
2016. febr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
szoptatós anyák nem szabad és terhesség allat sem, mert mikor születőben van és a gyerek tejjen él ásványi anyagokkal teli táplálékot kell adni. Tápszert csak ha nagsyon muszáj. Anya tejnél egészségessebb ásványal dúsított dolog nincs a vílágon.
2016. febr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Azt tudjátok, hogy a hiper-szuper fertőtlenítési eljárások mellet sem képesek a szakértők kiszűrni a csapvízből a fogamzásgátlószereket? Ezzel akarjátok itatni a gyereketeket?
2016. febr. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
27 nem csak azzal írtanak minket. Külföldi videón már olyan jégkrém van ami nem olvad. Olyan ömlesztet sajtok amit hiába égeted nem nyulik meg.:) Mindenben szart raknak még a danone sem kivétel.:) Nem lehet kikerülni a rosszt.
2016. febr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=ZJ6gq5LP5oA

Ez itt magyarországi lapka sajt és nem csak külföldön kapható finomságok.:)

2016. febr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!