Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba után ti hogy jártatok...

Baba után ti hogy jártatok nyaralni, külföldre? Irodával, vagy magatok szerveztétek?

Figyelt kérdés

Elég nagy világjárók vagyunk, a pici előtt nem múlt el hónap, hogy ne mentünk volna külföldre, vagy wellnessezni.

Most 5 hónapos, már vele is voltunk pár helyen és szerencsére jól bírja az utazásokat, repülést.

Szeretnénk menni nyaralni most, de nem tudom, hogy lenne érdemesebb. Irodával, vagy egyéni szervezéssel.

Ha ketten mennénk, simán bevállalnám az egyénit, mert leginkább úgy mentünk mindig. De most ugye velünk lesz a pici és lehet biztonságosabb lenne, ha nem csak mi lennénk ott... Vagy túlgondolom és semmi gond nem lenne?

2 hétre mennénk, ez lesz az eddigi leghosszabb utunk így együtt.


2016. febr. 17. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyerek előtt is és azóta is magunk szerveztük. Mondjuk olyan helyre sose mentünk, ahol nem tudunk elkomunikálni, ha bármi baj adódik.
2016. febr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi külföldre szoktunk menni, autóval, általában Görögországba, nagy rajongói vagyunk.:) Tavaly még nem volt egy éves a kislányunk, mikor elindulunk vele, magunk szerveztük az utat. Volt már, hogy a szállást irodán keresztül intéztük, de nem jellemző. Idén ha eljutunk, akkor egyénileg intézem.
2016. febr. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindig egyénileg mentünk, baba előtt is, utána is. Mi Horvátországba jártunk, és mindig helyben (a helyi turisztikai hivatal irodáján keresztül) kerestünk szállást. A különbség csak annyi volt, hogy mikor ketten voltunk, együtt mentünk szállást keresni, mikor meg baba volt, akkor apa lecuccolt egy árnyékos helyen a tengerparton a babával, amíg én a szállást intéztem (mivel én beszélek nyelvet kettőnk közül).

Életemben egyszer foglaltam előre szállást - neten, saját szervezésben - ami nem volt rossz, de jobb is lehetett volna. Helyszínen jobban szeretek, mert ott látom, hogy mit bérelek ki, és ha nem tetszik, akkor keresek másikat.

2016. febr. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!