Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós lenne a babám, vagy...

Hasfájós lenne a babám, vagy ez más?

Figyelt kérdés
3 hetes a kisfiam, szoptatom. Kb egy hete, naponta 1x-2x evés közben nyugtalanná válik,nyöszörög, elhúzza a fejét és sír,de rögtön elkezdi keresni a cicit. Visszateszem, de megint elkapja a fejét és sír.Próbálom megbüfiztetni, de kb 5-10 perc, mire kisebb-nagyobb megszakításokkal végleg abbahagyja a sírást, majd elalszik. Egyébként nem sírós,nem kezd el ok nélkül sírni,amikor nem eszik.Persze ölben nagyon szeret lenni,ha leteszem sokszor sírással jelzi, hogy vegyem föl, és amint ölbe veszem megnyugszik és nézelődik. Azt mondják aki hasfájós, az állandóan sír, még akkor is mikor ölben van. Most eldöntöttem, hogy egy csomó mindent kiiktatok az étrendemből, bár majd meghalok a csokiért.Vajon hasfájós lehet, vagy más miatt sír néha evés közben?

2016. febr. 24. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:

a lányom gázos volt, hasfájós de nem sírt egész nap..tekergett, próbált pukizni, a kézben jól el volt ha rázogattam, döcögtettem, függőlegesen tartottam, ott soha nem sírt.. meg nap közben amúgy sem...este fele kezdett el nyűgösebb lenni, de azért, mert a hasfájása miatt nem bírt elaludni nap közben..nem volt rossz kedvű vagy sírós csak egyszerűen nem bírt aludni mert mindig felkeltette a puki inger..

szóval lehet hasfájás attól hogy nem sír egész nap a babád.

2016. febr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem sír egesz nap a hasfájós baba. Nálunk az UH gázos beleket igazolt mégis órákat aludt. Majd szörnyű lett a helyzet és a végén egész nap nem aludt a kórház előtti héten de amikor ölben volt nem sírt csak nagyon ritkán. Amikor letettem ordított, felvettem megnyugodott. Pedig nagyon kemény volt szegény hasa. Bár aznap amikor bevittük már mindenhogy ordított de az nem egyszerű hétköznapos hasfájás volt, hanem egy hasfájós babánál egy húgyúti fertőzés ami lassítja az emésztést is az alapból meglévő puffadás mellé.
2016. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Liara válasza:
A leírás alapján a hasa fáj, próbáld meg ilyenkor a szélcsövet vagy a lázmérős módszert, ha azt tapasztalod a szelek távoznak és jobban érzi magát utána, akkor biztos ez az ok. Utána érdemes akár homeopátiát bevetni, ha már elég nagy hozzá. Viszont egy három hetes Babóca még sok mindenért lehet nyugtalan. Gondolj bele, hogy mennyi új inger éri és mennyire Rád van utalva, kitágul a Világ számára és ez nem lehet annyira kellemes eleinte. Szeretgesd amennyit tudod, ringasd és vigyázz nagyon Rá! Az étrendedre úgy érdemes figyelni, hogy miután szoptatsz jöhet a csoki! :)
2016. febr. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!