Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel keverjem be a gyümölcsöt...

Mivel keverjem be a gyümölcsöt a babának hogy egy teljes étkezést helyettesítsen és ne éhezzen meg rá 1-2 órára? És mennyit tegyek mennyibe? (kb) 8hónapos lesz.

Figyelt kérdés
2016. febr. 24. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Natúr joghurtba is keverheted én még babakekszet is szoktam beletenni hozzá. Esetleg 7 gabonás péppel is keverheted
2016. febr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Túróval.
2016. febr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon ment a 7 gabonás pép gyümölccsel. Kb. 1,5 deci vízbe csináltam pépet, azt nem tudom hány kanállal, mindig úgy csináltam hogy az állaga jó legyen és ehhez ment a gyümölcs pl. 1-2 őszibarack. Kisfiam nem szerette annyira, ha folyós, inkább a sűrűbbet ette már ilyen idős korában. Nagy kedvenc volt és most is az a gyümölcsjoghurt keksszel. Én ledaráltam a kekszet de nem olyan por állagúra, csak ilyen nagyobb darabokra és azt szoktam a joghurtba rakni.Vagy esetleg a tejpép (sinlac vagy sinemil) is jó lehet, ha szereti. Kisfiam egy ideig imádta aztán egyik napról a másikra nem fogadta el.
2016. febr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 LadyLoss ***** válasza:
Alma/őszibarack/banán-krumplival esetleg? Nálunk mindig főzelékszerűen, krumplival kapták a gyümölcsöt ha főételnek szántam. Kb mint egy gyümölcsmártás hússal.
2016. febr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!