Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki 5000-10000 ft-os...

Mindenki 5000-10000 ft-os cipőt vesz az egy év körüli babájának?

Figyelt kérdés
Nem lehet hogy alkatfüggő a lúdtalp? Nem pénztárcafüggő.
2010. ápr. 1. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Két gyerekem közül egyiknek sem vettem ilyen drága cipőt, egyszerűen nem telt rá.


Egyébként Siesta cipőben felnőtt gyerek is lett már lúdtalpas...

2010. ápr. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ikertestvéremnek és nekem ugyan olyan cipőnk volt.Ő lúdtalpas, én nem.

/Z/

2010. ápr. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs sok köze a lúdtalphoz a cipőnek, bár ezt nem tapasztalatból mondom, hanem ismerősök elmondása alapján. Ennek ellenére, mivel megengedhetem magunknak, Én csak Asso cipőt és szandit veszek kislányomnak. Ezek tényleg drágák, a szandik olyan 5000 körül vannak, a bakancsok, zárt cipők pedig 8000-10000 között.
2010. ápr. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet, h nincs összefüggés, de biztos ami biztos én minőségi cipőt veszek. eddig volt elefanten, nike, most pediped flexet vettünk, majd' 13.000 ft volt, de én ezzel inkább nem kísérletezem.
2010. ápr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Örülök hogy más is úgy látja, hogy nem feltétlen kell a legdrágább cipőt megvenni.

Köszönöm a válaszokat!

2010. ápr. 1. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!