Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekszáj?! Hoztak már...

Gyerekszáj?! Hoztak már kényelmetlen helyzetbe gyermekeid, rokon babák? Korukhoz képest nagyon komoly gondolatokkal vagy apróbb csínytevésekkel?

Figyelt kérdés
Nem cseverészésképp csak kíváncsi lennék, milyen kivédhetetlen manőverekre számoljak ha a kis manóm már kezd cseperedni?
2010. ápr. 2. 13:34
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
99%

Strandon 2 éves kislány (a tesóm) apának:

Apa, annak a bácsinak olyan szőrös a hasa, mint anyának a p..ncija!

Alig volt kínos... :D:D

2010. ápr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
92%
hát arra ügyelj,hogy ne káromkodjanak a babád közelében,mert anyu mesélte,hogy 2 éves voltam mikor le qváztam a kereszapám új barátnőjét,mert apa mindig így szidta a nagymamám.
2010. ápr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
94%
Tegnap. Tömött busz, én ülök, gyerek az ölemben, mellettünk szorosan áll egy férfi. Kisfiam (2 éves): ANYA! A BÁCSINAK CICAKAKA VAN AZ ORRÁBAN!! Hát, majdnem elsüllyedtem... :-)))))))))))
2010. ápr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
98%
xDDDDD
2010. ápr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondj a gyerek előtt csúnyát!

Ismerős gyerkőc kb. 2 éves, mikor a buszon odajön hozzá az öreg néni a szokásos szöveggel: Jaj, de édes, hogy hívnak, stb.. Mire a kissrác: Ku.va anyád!

2010. ápr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim válasza:
94%

ma 13:40

Jajj, de aranyos lehetett.... :D

2010. ápr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
94%
Hú, a buszoson jót nevettem:)
2010. ápr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
95%
Lepontózóka! Azé' ma már ne ebédelj savanyú uborkát!
2010. ápr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
94%
Buszos vagyok: köszi, én nem nevettem vagyis kerülgetett a röhögés, csak az volt a rossz, hogy a pasi úgy csinált, mintha nem hallotta volna, a többiekre meg nem mertem ránézni, mert tényleg hangosan felröhögök:-)
2010. ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Villamoson hallottam. Egy nagyi vitte valahová az unokáját, a gyerek elmesélte, hogy tanult egy mondókát az oviban, elmondhatja-e? Nagyi persze dagad a büszkeségtől - hát persze kicsim! Mire a gyerek rázendített teljes hangerővel - Folyóparton Dunnyuska, b@szik mint a géppuska!!!

Az pesti jónép hempergett a röhögéstől, nagyi meg a következőnél sürgősen leszállt a gyerekkel...

2010. ápr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!