Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba mellett mennyire kell...

Baba mellett mennyire kell segítség, mennyire nehéz egyedül?

Figyelt kérdés
Augusztus végére várjuk első gyermekünket. Szüleim aktív korú dolgozók, ráadásul vidéken, több száz kilométerre, nagyon gáz helyen. Ott örül az ember, ha munkahelye van, hogy szabadságot vegyen ki mikor akar vagy táppénz stb. luxus. Ők nem tudnak segíteni nekem a baba körül. Férjem szüleit pedig teljesen érdektelen emberek. Tőlük semmit nem lehet várni. Nem is gondolkoztam el ezen, csak a napokban kérdezett rá egy ismerősöm, hogy ki segít a baba körül majd? Mondom senki. Erre Ő, hogy ne legyek bolond, nem fogom bírni, tönkremegyek stb. Úgy elvette a kedvem, teljesen elijesztett, nagyon rosszul érzem magam azóta is.
2016. márc. 10. 10:24
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát, és a tippeket. Megnyugodtam és valamennyire vissza is jött a jó kedvem.
2016. márc. 10. 18:45
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek, nekem a férjemen kívül semmi segítségem nem volt/jelenleg sincs és rohadt nehéz.. Igaz babafüggő is, de az én fiam hasfájós volt, nagyon nehéz vele a mai napig. Idegileg annyira kikészített a dolog hogy én pl 2.gyereket nem is szeretnék. Ha lenne a közelben segítség akkor igen, de így nem. Amióta megszületett a férjemmel 2szer tudtunk elmenni pár órára ketten (2 éves), ő is hiányzik, ráadásul egész nap non stop én vagyok vele.

Biztos nagyon sok szuper anyuka van akinek meg sem kottyan de én rottyra kerültem a 2 év alatt.

Ha eszik -alszik babád lesz akkor nyilván könnyebb a dolog, szurkolok érte neked.

2016. márc. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem én is a legjobbat.
2016. márc. 13. 18:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!