Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek lusta volt fogni a...

Akinek lusta volt fogni a babája a cumisüveget, mennyi idősen evett-ivott mégis maga?

Figyelt kérdés
1 éves, az itatópoharát szokta egyedül használni, a tápszerest nem hajlandó. Vágyik ölbe, hogy mi etessük, gondolom.
2016. márc. 11. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Tedd az itatópohárba a tápit. De egyébként idővel kialakul.
2016. márc. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És mi akadálya van, hogy ölben megetesd? Gondolom napi 2-3 alkalomról van szó, ha már 1 éves. Nálunk is egy esti rituálé volt a lányommal, hogy lefekvés előtt az ölemben itta a tápszerét még 2 évesen is.
2016. márc. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az, hogy 22. hetes vagyok a másodikkal, így is marha sok az emelgetés, ölben levés, fogzik is, meg még az altatás is...
2016. márc. 11. 12:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg, hogy nem veszed ölbe, de szorosan mellette vagy, hátha úgy fogja. Vagy tartod neki. Illetve rá kellene jönni, hogy az itatópohár miben más. Könnyebb, kényelmesebb fogni.
2016. márc. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt az eredeti kérdésben nem írtad. De valószínűleg rád vágyik. Ha megszületik a kicsi akkor se lesz könnyebb.
2016. márc. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem is vágyik a testközelségre, mostanában nagyon szeret "kisbabáskodni", úgy értem, mint egy kis csecsemő, úgy igényli a testközelséget, felolvasást, játékot. Szerintem a szep. szorongás második hulláma van itt, tudom, azt másfél éves kor körülre teszik...
2016. márc. 11. 12:12
 7/7 anonim ***** válasza:

18 hónapos a lányom és még mindig csak behelyezkedik az ölembe és itatni kell cumisüvegből.

Fiam az 9 hónaposan már egyedül ivott. :/

Biztos, h ez neki egy rituálé, neki erre szüksége van. Lányom nagyon anyás, bújik. Biztosan iylesmiről van szó.

2016. márc. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!