Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenhol azt hallani hogy...

Mindenhol azt hallani hogy pár nap-egy hét alatt a babák lebeszélhetők az éjjeli ébredésekről (evésekről). Van aki ezt megcáfolná? És alátámasztaná?

Figyelt kérdés

Nem sírnihagyós módszerrel, hanem visszasimogatós, ringatóssal, akár kivesz-betesszel. Sikersztorit is kérek szépen meg kudarcot is.


Nálunk az a helyzet hogy nem túl nagy sírások árán vissza lehet általában altatni. De így többször kel éjjel, és nem tudná valaki megmondani hogy ez jó jel-e nálunk és mi sikerrel járunk-e szerintetek? (Mert ha csak azt érem el hogy hetekig 4x kel éjjel 2-3 helyett akkor inkább hagynám.)

8 hónapos múlt


2016. márc. 13. 18:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
hát a cumi nem menne, mert az ujját szopja (sőt, próbáltam adni neki és nem ment, szóval ezt ki is jelenthetem. meg nem is akarom külön rászoktatni.) az ivás meg szintén olyan hogy úgy hallom hogy hozzá tudnak szokni, amit nem szeretnék... gondolom nem azért kel mert szomjas, nem is azért mert éhes. felkel és megszokta és izé. nem akarom semmi pluszra rászoktatni, hanem erről le:)
2016. márc. 14. 14:15
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez az ivàs dolog nàlunk bejött, kb 2 hét alatt szoktattam le róla ìgy most ott tartunk hogy csak s cumit kell visszaadni neki, de ez akkor nàlatok felejtős :( Valami csócsàlni való? (Alvós rongyi) az ên picim van hogy ezzel visszaaltatja magàt. Elkezdi csócsàlni és belealszik...
2016. márc. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!