Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jelent ez hogy a cardiores...

Mit jelent ez hogy a cardiorespiratoricus elhúzodó volt a császármetszésből jo állapotban született záróján volt a babámnak nem mondták akkor h gond van?

Figyelt kérdés
Mit jelent ez hogy a cardiorespiratoricus elhúzodó volt a császármetszésből jo állapotban született záróján volt a babámnak nem mondták akkor h gond van . Most hoztuk haza kardiológiára kell menni van egy kis kamrai sövényhiány lehet ehhez volt köze? De nem mondták h oxigénhiány vagy ilyenek?!
2016. márc. 19. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Tagold a mondataidat, mert ezt így nem lehet érteni.
2016. márc. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, nálatok mit jelent ez, de a google-ben talált "Az orvosi élettan tankönyve" szerint ez a "légzési és vérkeringési rendszer" neve, mivel "bármelyikük kóros funkciója csaknem mindig kihat a másik működésére is. Krónikus légzési elégtelenség előbb vagy utóbb a szívműködés elégtelenségéhez vezet, szívműködési elégtelenség pedig az oxigénfelvétel és a szén-dioxid-leadás zavarát vonja maga után. "

[link]

Szerintem bővebbet a kórházban tudnál érdeklődni.

2016. márc. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk szüles utani viziten majdnam mindent elmondtak kb a baba àllapotárol.

és aznap meg, amikor kiosztották a zárojelenteseket, akkor egy csecsemőorvos is jelen volt, át lehetett nézni és kérdezni.


Az pl hogy gyermekem nyakán volt a köldökzsinor még uh-n se mondták soha pedig láttam ( igaz rákerdezhettem volna, de gondoltam biztos mondanàk...igy betudtam annak, hogy ugy sem birom jol kivenni mit latok)

De szüles utàn sem említették.

Kizárolag a záron tűnt fel, persze rövidítessel irva, amire pont rákerdeztem h mit jelent és mondták, hogy "köldökzsinor egyszeresen tekeredve a nyakon" .hàt köszi....aztán mrgnyugtattak, hogy de ezt ugy kell elkepzelni mint pl egy laza sál v nyaklanc dekoltazsra lelogva.


Szoval nagyon figyelmesnek kell lennie az anyának is.

2016. márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!