Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Válás pici babával. Volt így...

Válás pici babával. Volt így valaki?

Figyelt kérdés
Fontolgatom a válást.Sokat veszekszünk,minden apróságon is.Úgy érzem lelkileg és idegileg is kivagyok.Próbáltuk megbeszélni,hogy mi az amin változtatni kéne,de ez csak ideig óráig tart.Sokszor elrohan veszekedés után,engem pedig otthagy ilyen idegállapotban a picivel.Egyedül a babát sajnálom.Légy szíves,ne gyertek azzal,hogy nem kellett volna ilyen kapcsolatba gyereket vállalni,mert most már Ő a mindenem és az apja sem ilyen volt.Szerintetek a gyereknek mi lenne a jobb?Szeretném ha boldog gyerekkora lenne.
2016. márc. 20. 12:23
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. ;)

Mi "együtt" vagyunk mèg, de már albèrletet nèzek,bölcsit meg melót.

Tervezett baba volt,boldog babavárással. Máig nem tudom,hogy mi törtènt velünk. Amikor hazavitt minket a kórházból már furcsa volt,aztán hazajött este a munkából, ès azóta, több mint 9 hónapja eltűnt a párom.

2016. márc. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is ez volt..Mi is mindnenen veszekedtünk, külön aludtunk, teljesen tönkrement minden..Sex sem volt soha..Mondjuk az én párom nagyon nem akart szakítani..Most 10 hónapos a kislányunk, és most érzem hogy talán rendbe jövünk.Én nem éreztem hogy meg tudnánk beszélni, egyszerűen nem volt mit, mert annyira tele voltunk indulattal hogy igazából a nagy semmin veszekedtünk..Csak azt akartam írni hogy rendbe lehet hozi, és muszály is megpróbálni..Ha elfáradsz a veszekedésbe, próbálj mással beszélgetni..Egy barátnő, testvér, szüleid, sokat segíthet..Gondolj vissza arra az emberre akinek szülni szerettél voln gyermeket..Ő biztos nem rossz, ha így döntöttél...Szedd össze az össze jó tulajdonságát magadba, és várj veszekedés után min. 2 óra hosszat..Aztán kérdezd meg tőle hogy miért teszitek tönkre ezt a szép napot a veszekedéssel??Inkább menjetek sétálni vagy ilyesmi..Nálunk ez vált be..Nyilván nem mind1 hogy milyen mély a probléma, de neked mint Nőnek, és Anyának meg kell próbálni össze tartani a családot..Kérdezd meg magadtól hogy szereted e az az embert? Mi két hete elmentünk kettesbe egy koncertre, és rossz volt hogy megsimogatott, meg hogy közeledett, de érzem hogy megjavulunk mert szeretem, és ő is szeret..Csak most eltávolodtunk, de nem kéne más férfi..Én is mindig azt kívántam hogy bárcsak kettesbe lehetnék a kislányommal, és kész..Nehéz időszak ez, csak kihagyják a gyerekvállalás, rózsaszín, habos-babos, nagy könnyvéből..Bocsi ha hosszú lett..Kitartást, és sok sikert kívánok..
2016. márc. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:

7 es, en a 3 as vagyok.

Tenyleg detto ugyanaz a helyzetunk. Nekunk is, mikor 9 honapja hazahozott a korhazbol, azota teljesen mas. Mar azon a heten kikoltozott aludni a nappaliba, azota ott alszik, en ezerszer kertem, hogy aludjon velem a szobaban, neha - neha ravette magat, de kelletlenul. Aztan en mentem ki hozza ejjel, de akkor is elutasito volt, kerdezi, hogy miert akarok itt aludni vele, es forditott is hatat nekem.

Mintha a szivemet tornek ossze kalapaccsal, annyira rossz , mert en meg mindig szeretem.

Igy visszagondolva, utoljara akkor ert hozzam, mikor vettuk a karacsonyfat december elejen, na akkor atkarolta a derekamat. Az volt az utolso :(

Szex utoljara a csaszar elotti napon volt, elotte minden nap, es nalunk is boldogan vartuk a babat.


En is alberletet keresek.


Elottem levo hozzaszolo, annyira jo volt olvasni, hogy nalatok rendbe jonni latszodnak a dolgok!


Kerdezo, mennyi idos a babatok ?

2016. márc. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
én csak így kívülről szólok bele, illetve kérdezek (mi még csak tervezgetjük a babát), mert nem értem egyszerűen ezeket a sztorikat - olyan nem lehet, hogy egyik pillanatról a másikra full megváltozik a férfi, akinek gyereket szültél... Vagy nem tudom, olvasom ezeket a leírásokat, és teljesen meg vagyok döbbenve. Biztos, hogy más is van a háttérben. Senkit nem hibáztatni akarok meg ilyesmi még mielőtt, de minden dologhoz két ember kell (csak lehet, hogy az egyik jobban benne van, persze). Nem lehet, hogy a gyerek születése után nagyon csak rá koncentráltatok, és a párotokra már nem jutott elég idő? Hogy úgy érezték, ki vannak rekesztve ebből a kapcsolatból, ami köztetek meg a baba között van?... Vagy nagyon hülyeségeket írok? Bocs csak teljesen nem értem, hogy romolhatnak el így addig jól működő kapcsolatok. És persze nem akarom, hogy mi ide jussunk. És persze hajrá mindenkinek, (szinte) mindent helyre lehet hozni az életben!
2016. márc. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Biztosan voltak jelek,de azt hiszem,terhesen az ember jobban befelè fordul(jó èrtelemben),talán èszre sem veszi őket a saját boldogságától...

Nem tudom...

Az biztos,hogy èn tudatosan kèszültem a szülès utáni időkre,hogy milyen az a fèrfiaknak,mikènt tudok segíteni a páromnak.

A közös rituálèink közül,amiket csak tudtam próbáltam megtartani,de mindenhol falakba ütköztem.Már az első otthon töltött este.

Talán a rájuk szakadt felelőssèg lehet az oka.

Azt is elismerem,hogy a mellemből állandóan(!!!) ömlő tej sem túl kívánatos,ès látni,hogy hetekig alig tudok mozogni...

Passz...Kinek milyen ötlete van mèg?

Kèrdező mi újság?Nálatok hogyan kezdődött?

2016. márc. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Nalunk is egybol szules ( csaszar) utan kezdodott, tehat nem mondanam , hogy elhanyagoltam a baba miatt, hiszen csak akkor szuletett.

A terhesseg nehez, hormonok tombolnak, lehet ez is kozrejatszott, de errol nem tehetunk, tenyleg egy teljesen mas allapot.

2016. márc. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
12es vagyok! Szerintem mindenki mást vár ettől a dologtól..Nekem mindenki azt mondta hogy mikor megszületik a baba akkor leírhatatlan dolgokat fogok érezni iránta, és a párom is..Hát mi nem éreztünk semmit..Megkönnyebbülést hogy túl vagyok a szülésen, hogy egészséges a baba, de annyi..Mást vártunk..Az éjszakák rosszak voltak, segítségünk nem volt..Kimerültek, ingerültek voltunk, és csalódottak mert mást vártunk, a másiktól, magunktól, és a helyzettől..Most már tudom hogy a gyerekem a legjobb dolog az életünkbe, és mindent megért, de 10 hónapnak el kellett telnie, fel kellett nőnünk a feladathoz, és segíteni egymást..Szerintem van amelyik férfi rosszul éli meg ezt az egész helyzetet, és nem kér belőle, hibáztat mindenkit, nem meri kimondani, ezért a semmin veszekszik..Nagyjából ennyi..Viszont ha túlélitek ezt az időszakot, mikor már érzelmeket mutat a baba..Mikor csak repül az apukája karjaiba, akkor nyer értelmet ez az egész..
2016. márc. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

De Te repülsz-e az apukája karjaiba?

2016. márc. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
Nálunk az egyik nagy ellentét,hogy én ő szerinte túlzottan aggódok mindenen,mindentől féltem a gyereket.Ígyekszem betartani amúgy amit a gyerekorvos,védőnő mond és a neten is utána szoktam nézni.Szerintem ő meg túlságosan laza.Minek ez,minek az,régen is megvoltak ennélkül,őt is felnevelte az anyja.Én viszont szeretnék mindent megadni a gyerekemnek,ami a hasznára válhat.Szülés után,lehet elhanyagoltam,de az első hónapokat örültem hogy túléltem.Engem a kevés alvás is megviselt.Ti amúgy hány évesek vagytok?
2016. márc. 21. 20:40
 20/43 anonim ***** válasza:
12es vagyok..Próbálok mindent megtenni hogy repüljek, de eléggé a szarból állítjuk fel az egészet, mert nagyon mélyre kerültünk..Épp tegnap mondta hogy mi vagyunk a legjobb dolog az életében, és nem cserélne senkivel, de cselekedetek kellenek..Érzelem kimutatás, ölelések, csókok..Annyira rég volt hogy szinte idegen az egész mikor próbáljuk feleleveníteni, de szerintem jó úton haladunk..Aztán majd kiderül..Szeretném hogy működjön..27 vagyok, a párom 38..
2016. márc. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!