Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Válás pici babával. Volt így...

Válás pici babával. Volt így valaki?

Figyelt kérdés
Fontolgatom a válást.Sokat veszekszünk,minden apróságon is.Úgy érzem lelkileg és idegileg is kivagyok.Próbáltuk megbeszélni,hogy mi az amin változtatni kéne,de ez csak ideig óráig tart.Sokszor elrohan veszekedés után,engem pedig otthagy ilyen idegállapotban a picivel.Egyedül a babát sajnálom.Légy szíves,ne gyertek azzal,hogy nem kellett volna ilyen kapcsolatba gyereket vállalni,mert most már Ő a mindenem és az apja sem ilyen volt.Szerintetek a gyereknek mi lenne a jobb?Szeretném ha boldog gyerekkora lenne.
2016. márc. 20. 12:23
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

3 as vagyok, nem vagyunk hazasok, a gyerek szuletese utan terveztuk.

Evek ota egyutt vagyunk.


Kepzeljetek ma mi volt. Rajottem, hogy az ex keze benne van a dologban rendesen!

( ott ís van egy nagyobb fia )

Soha, de soha nem vetemedtem arra, hogy az sms- eit elolvassam, hat ma itthon nagyta az ipadjet, amin vannak az sms- ek az extol, mondom nem erdekel, elolvasgatom, most mi veszteni valom van ?

Szoval az ex folyamatosan irta az elmult honapokban, hogy " hianyzol ", es " szeretlek ", de ez hagyjan a parom (?) valszol neki, hogy en is szeretlek !

Meg, hogy varom mar, hogy A. elkoltozzon ( azaz en ), es akkor vegre tobb idot lehessunk egyutt, es ejszakara is hivhatsz am!

Ezt igy irja neki !!

Hat azt hittem leesek a szekrol!

Plusz olyanokat ami total maganugy, pl Apukam halalaval kapcsolatban ( most halt meg nemreg szegeny , ez miatt is ki voltam ) , meg, hogy en nem fizetek honapok ota alberletet, meg ilyenek !! Hat basszus en tankoltam honapokig a kocsijat meg vettem a kajat, az osszes babacuccot a kocsitol a kisagyig plusz fizettem az alberletbe!!


Hat total kivagyok !!

2016. márc. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom! Mihez kezdesz most?Van akivel meg tudod beszélni a dolgokat?
2016. márc. 23. 11:33
 33/43 anonim ***** válasza:

Nem igazan, kulfoldon lakunk , 10 eve itt vagyok, de szules elkoltoztunk egy messi kietlen kisvarosba, igy csak a neten tudom tartani a kapcsolatot a baratokkal.

Nem tudom, hogy lehet ezt kiheverni ?

Es hova fogunk koltozni ? Meg mibol ? Ahh ez borzaszto!

2016. márc. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
Miért nem költözik el a párod?Nektek meg megmaradna a lakás.Gyerektartást csak fizetne,bár nem tudom az mire elég.Gondolom haza nem akarsz jönni ha már régóta kint élsz.Amúgy a párod külföldi?
2016. márc. 23. 17:47
 35/43 anonim ***** válasza:

Igen, amerikai ( Angliaban lakunk )

A haz ahol lakunk nagyon draga, nem tudnam fizetni, meg ugy sem, hogy kapok ra segelyt. Valami jocal olcsobbat kell neznem.

Szerencsere eleg sok segelyt kaphatnek mint egyedulsllo szulo, csak az elejen nehez.

Remelem sikerul !

2016. márc. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
Azóta kinél mi a helyzet? Nálunk egyre rosszabb.
2016. ápr. 19. 12:05
 37/43 anonim ***** válasza:

Nalunk is :(

Az Angliaban lako vagyok.


Most itthon vagyunk a babaval 3 hetet, kicsit kikapcsolodni.


Kerdezo,nem valtozott a ferjed ? Beszeltetek ?

2016. ápr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem tud változni. Szerintem mind a ketten belefáradtunk. A babának nem tudom mi a jobb. Nálatok a párod sem változik?
2016. ápr. 19. 21:05
 39/43 anonim ***** válasza:
Szerintem bízzátok a gyerkőcöt pár napra a nagyira és menjetek el valahová (nem messze) kikapcsolódni kettesben! :)
2016. ápr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
Dac és harag mindkettőnkben dolgozik:(
2016. ápr. 19. 21:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!