Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Válás pici babával. Volt így...

Válás pici babával. Volt így valaki?

Figyelt kérdés
Fontolgatom a válást.Sokat veszekszünk,minden apróságon is.Úgy érzem lelkileg és idegileg is kivagyok.Próbáltuk megbeszélni,hogy mi az amin változtatni kéne,de ez csak ideig óráig tart.Sokszor elrohan veszekedés után,engem pedig otthagy ilyen idegállapotban a picivel.Egyedül a babát sajnálom.Légy szíves,ne gyertek azzal,hogy nem kellett volna ilyen kapcsolatba gyereket vállalni,mert most már Ő a mindenem és az apja sem ilyen volt.Szerintetek a gyereknek mi lenne a jobb?Szeretném ha boldog gyerekkora lenne.
2016. márc. 20. 12:23
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

S mit ad Isten!Újra 7-es vagyok. :)

12-es!Ha ezt mondja az azèrt nagyon jó!

Kèrdező! Mondanám,hogy kompromisszum,de mivel nem nagyon tudtok beszèlni,így mi lenne,ha a párod jelenlètèben visszafognád magad. Úgyis te vagy vele egèsz nap.Azon a pár órán nem múlik semmi. A párod vèlemènyèt nem tudod megváltoztatni egyenlőre(normális beszèlgetès nèlkül). Egyèbkènt semmi rációt nem látsz abban, amit a párod mondd a gyereknevelèsről?

Ja, ès èn 24, a párom(?) 26 èves.

2016. márc. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Néha lehet hogy túlféltem,de ha amúgy is én vagyok vele egész nap,miért nem tudja rám hagyni ezeket a dolgokat.Miért kell rám mordulnia.Nekem ez olyan rosszul esik.Van hogy inkább meg sem beszélem vele,hanem eldöntöm én.Szurkolok mindegyikőtöknek hogy jól alakuljanak a dolgok.Néha úgy érzem hogy megkéne próbálni folytatni,de egy ilyen zördülés után teljesen elmegy a kedvem.
2016. márc. 21. 21:35
 23/43 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Rádmordulnia valóban nem kène,de azèrt nem hagy rád mindent, mert ő az apja. Beleszólása van.

2016. márc. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

3- as vagyok.

12 es sok sikert !

Nalunk teljesen elhidegult, hozzam sem er, nincs csok, semmi :(

Es megorulok, mikor elmegy mellettem, a szivem szakad meg :(

2016. márc. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

Kerdezo, probald ne felteni annyira, gondolj arra, hogy Afrikaban a sivatagban is felnonek a gyerekek.

En nem feltem annyira, bar en gyerekapolo vagyok 10 eve.

En 35, o 40 lesz iden.

3 as voltam

2016. márc. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:
Kérdezted hogy mitől változott így meg?a gyerekkel legalább foglalkozik?ha ő nem akar vállni,akkor talán nincs minden veszve
2016. márc. 21. 22:09
 27/43 anonim ***** válasza:

3 as vagyok,

Epp az elobb kertem meg a " parom ", hogy a gyerek legzesfigyelojenel vezeteket ragassza a kisagyhoz mert lejott es en szoptatok, na erre elkezdett kiabalni, hogy most az exevel sms- ezik epp, nem er ra, es mar alig varja, hogy elkoltozzunk, hogy egyedul elhessen vegre.

Hat most milyen ferfi es apa az ilyen ?

2016. márc. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

3-as,ez azèrt durva!!!

Ès az èrzès,hogy te nyúlnál felè...

Ki mióta van együtt a párjával?

2016. márc. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
3as:ez tényleg durva.Mégha veled valami baja is van,de könyörgöm a gyerekével ezt nem szabadna.Nem lehet hogy az ex kavar be a dolgokba?Ti házasok vagytok?
2016. márc. 22. 20:34
 30/43 A kérdező kommentje:
Mondjuk ebből a szempontból nem szólhatok a férjemre,mert a gyereknek megcsinál mindent ha megkérem.Ha baja van,akkor velem van baja.
2016. márc. 22. 20:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!