Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lázas babával éjjel mit...

Lázas babával éjjel mit csináljak? (Lent. )

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel hőemelkedéssel éredt, éreztem hogy nagyon meleg, meg is mértem, de csak mert felkelt. Most ma éjjel oké hogy tapogatni fogom, de honnan fogom érezni ha már nem csak hőemelkedése van? (Nagyon meleg volt már a hőemelkedés is, félek hogy nem veszem észre a különbséget.)

Hogy méregessem ha egyáltalán méregessem?


2016. márc. 20. 16:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

én nem ébresztem, amíg nyugodtan alszik. ha annyira lázas, akkor fel sem ébred a mérésre. nyilván próbáld meg neki hónaljban mérni, ha nagyon muszáj.

de én speciel éjjel 39 körül még nem csillapítom a lázat, had dolgozzon az immunrendszer.

csak akkor avatkozom be éjjel, ha felébred, sír. ha alszik, akkor gyógyul.


DE: lázas, beteg gyereket este MINDIG úgy teszek le aludni, hogy fekvéskor kap egy adag lázcsillapítót. legyen ez akár germicid kúp, akár paracetamol szirup vagy cataflam csepp (attól függ, mennyire lázas)

2016. márc. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönök minden választ!
2016. márc. 21. 11:03
 23/23 anonim ***** válasza:
33%
Nem volt elírás. 39 fok alatt semmiképpen nem csillapítunk, de ha gyereknek nincs fájdalma fölötte sem.
2016. márc. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!