Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megtartsam a babát?

Megtartsam a babát?

Figyelt kérdés

37 éves vagyok, alapból nagyon vékony testalkatú (182cm/55kg) es van mar 4 kisfiam. Nem is kicsik már... az egyik 18 a masik 15 a harmadik 10 és a negyedik 7 éves. Bevállajam az 5.et? Tehetos család vagyunk és csak a testi adottságaim és az életkorom miatt kérdőjeles ez,!

7 hetes terhes vagyok egyebkent. meg senki sem tudja. de lehet a baba apja se szeretne a babat, mert o masabb mint a tobbi gyerekem apja. az 1. fiamnak más az apja mint a 2.,3.,4.nek és az 5.nek is más lesz ha megztartom. remelem igy vilagos. nem dolgozom ugyhogy tényleg csak a kor miatt meg a súlyom miatt kérdezem h bevállajam e


2016. márc. 21. 22:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy kikésve semmiböl. De ha nem akartál több gyereket miért nem tettél ellen hisz. Nem hiszem ,hogy testi adodságod baj lenne ha eddig sem volt az. Te döntésed de 5 gyerek és a apa? Ha jól olvastam?
2016. márc. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Ezt elsősorban
2016. márc. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem vállalnék 5. gyereket. Egyrészt a korom miatt (már ha én lennék 37), másrészt pedig azért mert 5. gyerek. Én egyszerűen nem bírnám idegileg, én még jelenleg a 3. gyereken is filózok és egyre inkább a NEM felé hajlok..


Tehát én inkább azon gondolkoznék, hogy mennyire vágysz a gyerekre. Szerintem ebben a testalkatod a legkevesebb.

Illetve van 4 gyereked, ennyi idősen már tényleg nem vállalnék, de ez én vagyok. Ha első gyerek, vagy esetleg 2., 3., mert nagy családra vágyom, akkor oké, de ha lenne 4 gyerekem, akkor ennyi idősen már tuti nem vállalnék.

2016. márc. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Szültél már 4 gyereket és az ötödiknél kezdesz aggódni a testalkatod miatt???

Szóval 3 apától lenne 5 gyereked? Inkább dolgoznál...

2016. márc. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

A kicsik se kicsik már, így idegbeteg nem leszel az ötödiktől.


Abban, hogy 37 éves vagy, nincs semmi, sokan manapság az első vállalják ilyesmi korban.


Akarsz gyereket vagy sem?


Az apa meg.. Hát nem tudom, én mondjuk eleve nem lennék 25 éves kor felett együtt olyannal, aki "esetleg nem szeretné majd a babát" ha teherbeesek (feltéve, hogy nem azért hajlana a nem felé, mert a gyerek nélkül is éhen akarunk halni).


Utolcsó nem hiszem, hogy 4 gyerek után olyan értelemben aggódik az alkata miatt, ahogy azt te gondolod. Ő nem arra gondol, hogy terhesség után mi lesz vele, hanem arra, hogy most 37 évesen, ilyen magassághoz csak ilyen csekély súlya van, vajon hogyan hat ez a terhességére, a babája egészségére. Azt meg honnan veszed, hogy nem dolgozik? És ha nem dolgozik, akkor is mi van? Azt írja tehetősek, az ő dolguk, hogy ki és mennyi lét visz haza.

2016. márc. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

nem vallalnek...nem birnam idegileg. alkat kor ezen a szinten mindegy. mondjuk ha "surun fogyasztod a ferjeket" hiaba vagytok most tehetosek belegondoltal hogy esetlegesen egy valassal egyedul 5 gyerekkel hogyan

boldogulnal? ezt csak te tudhatod nem.rossz indulatbol kerdem nem tudom.mennyit.vittel a hazassagaba.es adott esetbe mennyivel.jonnel.ki belole de az biztos hogy ezt is merlegelni kell. egy 5. gyerek biztos h apuka.idegeit is probara teszi majd..o egyebkent mit mond? meg amugy miert nem vedekeztek ha nem biztos hogy akartok még babat??

2016. márc. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
Most várom az ötödiket, nálam nem volt kérdés.
2016. márc. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ma már sokan szülnek 35 felett, kicsit több orvosi vizsgálat és annyi.

A tested ha nem okozott 4 gyereknél problémát, szerintem most sem fog.

A gyerekeid már nagyok, így - ahogy írják - szerintem idegileg nem leszel ki.

Anyagilag ahogy írtad belefér, az, hogy hanyadik apa, senkinek semmi köze hozzá, szóval én nem vetetném el, szerintem a felsoroltak nem okok rá.

2016. márc. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem írjuk ki róla népszavazást!

Ha megszavazzák,hogy tarsd meg,akkor tartsd meg...

Vagy hogy gondoltad?? Tőlem azt csinálsz,amit akarsz! Te dolgod!

De ne itt szavaztasd már meg,hogy megtartsd-e a saját gyereked!

2016. márc. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az alkattal már szültél 4 gyermeket, tehát biztos lehetsz benne, hogy nem gond. 37 évesen meg, ha nem az első gyerek, akkor semmi probléma nem lehet. 37 felett már elküldenek genetikai tanácsadásra, ahol kb. 100% bizonyossággal meg tudják mondani, hogy van-e genetikai rendellenesség. Ennyi plusz teendő van.
2016. márc. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!