Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megtartsam a babát vagy ne?

Megtartsam a babát vagy ne?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a pasimmal,mindketten suliba járunk még de hamarosan befejezzük.A szüleink valamennyit tudnának támogatni,de nem tudom mit tegyek.A pasim normálisan áll a dolgokhoz ő megtartaná meg azt hiszem én is de vannak kételyeim is főleg anyagi jellegűek meg a párommal kapcsolatban hiszen még csak fél éve járunk!
2014. máj. 14. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Amíg pasidnak hívod addig ne szerintem. Majd, ha párod/barátod lesz a "neve" akkor talán.
2014. máj. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Most komolyan egy ilyen oldalon vársz választ erre a kérdésre? És ez alapján döntesz egy életről? Ennyi ésszel ne tartsátok meg.
2014. máj. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Most azt kérdezed tőlünk, ismeretlenektől, hogy öld-e meg, vagy sem?

Tudod, Amerikában már van abortusz-show, ahol a nézők döntenek. Te is így tervezed? Amelyik álláspont a több támogatót kapja, az győz? És az tök mindegy, hogy egy emberi élet a tét?!?

2014. máj. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Amúgy a szülőkre és rátok tartozik,bár én már elvből úgy gondolom ha összejött akkor nálam két megoldás jöhet szóba,hogy megtartom vagy örökbe adom,persze az utolsó nyilván max tiniként tettem volna ha korán kezdem a szexuális életet,és teherbe esek,de ez nem így volt.Mi megtartottuk 20-21 évesek voltunk,főiskolások 1 éve együtt, azóta diplomások vagyunk,eltelt 5 év,nem bántuk meg,persze a kezdetekben is támogattak a szülők de főleg lelki szempontból,segítettek anyagi segítséget nem kértünk sosem, tehát ha úgy segítettek akkor azért mert meg akartak minket lepni,meg lehet csinálni.
2014. máj. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!