Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezhet, hogy a 2 honapos...

Létezhet, hogy a 2 honapos kislányom fogzik?

Figyelt kérdés
Duzzadt az inye,és ha a cumival piszkálom neki,akkor ugy látom,hogy jol esik neki.Folyik a nyála is.De nem lenne korai,hiszen még csak 2 honapos mult?!Ha igy van,akkor vajon mikor fognak kibujni a fogacskái?
2010. ápr. 4. 10:24
 1/7 edus83 ***** válasza:
MI PONT ÍGY VAGYUNK,MI IS 2HÓSAK ÖMLIK A LÁNYOM NYÁLA BIZTOS A FOG CSÍRÁJUK KEZDETT NŐNI.
2010. ápr. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én fiamnai is elég korán jöttek a tünetek, de csak 9 hónaposan bújt ki az első foga.
2010. ápr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia az ilyen kérdésekre mindig elmesélem, hoyg bármi lehetséges, mert az öcsémnek 9 hETESEN jött ki az alsó két foga tizenévvel ezelőtt. A doktornénink azót ia emlegeti, hogy nem látott még ilyet :)
2010. ápr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez már a fogzás miatt van de majd csak hónapok múlva lesz látszatja. Nekünk is így volt (mindenkinek így van) és 6,5 hónaposan láttunk először fogacskát.
2010. ápr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Lányomnak 11 hetesen kint volt az 1. foga, barátnőm fia 1 foggal született:) Úgyhogy bármi lehet.

Lányom most 15 hónapos, 11 foga van, úgyhogy lassult közben a tempó:)

2010. ápr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is így volt, a lányom 2 hónapos kora óta nyálzik, a keze állandóan a szájában. Most 5 hós és még nincs kint egy foga se, még nem is fehérlik az ínye.
2010. ápr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pontosan,mint az előttem szóló,csak az én lányom már 7 hónapos és még mindig csak az erős fogzási tünetekkel küzdünk,fog meg sehol.
2010. ápr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!