Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babám ma kevesett...

5 hónapos babám ma kevesett akart szopozni lehet a foga akar kibujni. Adjak neki tápszert? Nem akarom hogy éhes maradjon :/

Figyelt kérdés
2016. márc. 25. 16:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Mindig szopival aludt el de ma nemakar egész nap sír :/
2016. márc. 25. 16:32
 2/7 anonim ***** válasza:

de ha nem akar szopizni, akkor miből gondolod, hogy éhes? tök ösztönlények még, akkor nem akarnak szopizni ha nem éhesek, miért kérne akkor tápszert?

neked is van, hogy egy egy nap kevesebbet eszel, neki is lehet ilyen napja, nem kell ezen pörögni :)

2016. márc. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nagyon keveset evett. 1-2percet szopozik s nekifog sírni. Egész nao igy ment. Máskor szopik 2oránként 15-20 percet. Mikor kell vigyem orvoahoz hogy ne száradjon ki?
2016. márc. 25. 16:53
 4/7 anonim ***** válasza:
nem kell tápszer,kínáld gyakrabban cicivel. Vagy lehet szopási sztrájk van éppen, de ezt is meg lehet oldani tápszer nélkül. [link]
2016. márc. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt a cikket olvasva büntudatom lett mert ma reggrl sokminden összegyűlt , összevesztünk a férjemmel és egy kicsit nagyon kiborultam , nemvolt semmi életkedvem. Mindig a lanyommal együtt szoktunk játszani , ha nyűgös akkor az ölömbe hordozom , soha nem hagytam egyedül. De ma viszont 20percet leraktam odaadtam a cumiját és egyedül hagytam játszani , addig elmentem és kisirtam magam. Lehet ezt érezte rajtam , a feszültséget és ezért utasította el a cicit , mert megbántottam. Azután mérgelödtem azért hogy mért nem eszik. Szoval egész nap tiszta ideg voltam. Mostmár annyira bánom :/ Szerencsére most este ett elég jol.
2016. márc. 25. 21:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a lényeg ,hogy jol evett.Csak nyugi :)
2016. márc. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

első vagyok. a feszültséget nagyon át tudják venni, de emberek vagyunk, emiatt ne legyen lelkifurdalásod, lesz még ilyen és így van jól, nem burokba kell őket tartani, hanem az életre nevelni és a veszekedés, feszültség is az élet rendje, persze mértékkel :)


viszont az nagyon jó, hogy 20 percet egyedül játszott, az egyáltalán nem normális, hogy egy percre nem hagyod magára játszani. nagyon nagyon fontos lenne, hogy minden nap legalább 20 percet egyedül hagyd a szőnyegen (nyilván nem úgy értem, hogy menj el a boltba, de a szobából kimehetsz). lényeg, hogy egyedül próbálja meg lekötni magát! ezektől fog okosodni és a kreativitása, fantáziája kialakulni!

2016. márc. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!