Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leendő Anyukák, ki mikorra...

Leendő Anyukák, ki mikorra van kiírva?

Figyelt kérdés
és meg van már a baba neve? csak kíváncsiságból kérdezem
2016. márc. 29. 20:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Április közepére, megvan a neve.😉
2016. márc. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Október 10-re (lányom 4.-én született :D ) és nem tudjuk még miféle dolog van a lába között,bár csak majd most megyek pénteken a 12.hetes uh-ra,rákérdek,de kétlem,hogy látnának bármit.Név még nincs meg,lány tuti volt,de mégis elvetettem.Fiú az kényszer dolog,semmi nem tetszik,de egyben megegyeztünk,szóval ha az lesz,már megvan a neve.
2016. márc. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szeptember elejére vagyok kiírva, még nem tudjuk a nemét, már tippeltek 2x-is de mindkétszer mást, szóval ugyanott vagyunk, ahonnan elindultunk :) név van de még nem végleges.
2016. márc. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Augusztus elejére várjuk első babánkat! :-) Kisfiú,de a nevén még egyezkedünk.... :-D
2016. márc. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

november 22-i anyukát sajnálom, ha megcsúszik és nyilas lesz, jajj neked :) (magamból kiindulva :P )


én szeptember 20ra lettem kiírva UH alapján, naptár szerint 2 héttel korábbanra - UH-t veszik figyelembe. Mivel programcsászár lesz, valószínű szept. közepén születik majd.


Nincs még név, nem tudjuk a nemét.


(Milán most megtetszett :) )

2016. márc. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!