Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utalja a babakocsit es a...

Utalja a babakocsit es a hordozot. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
7 honapos babam az utobbi idoben alkalmankent sir-ordit-hisztizik a babakocsiban,autos hordozoban,csatos hordozoban.egy ideig elnezelodik aztan orditani kezd es semmitol nem hagyja abba,cumit kopi ki,aludni se tud mar ezekben. Ha kiveszem azonnal csond van es megnyugszik. Mitol lehet ez? Kenyelmetlen neki? V vmi mas oka van?mar sehova nem merek vele elindulni mert rettegek hogy elkezd sirni:S masnak is volt ilyen? Lehet h az en babam egyszeruen ilyen alkat,hogy utalja a babakocsit? Amig kicsi volt,amozesben altalaban jol elvolt es aludt.
2016. márc. 30. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Kendő esetleg?
2016. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Semmilyen hordozot es kendot sem szeret,tobbfelet probaltunk:S miota szabadabb a mozgasa (forog,kuszik) azota meg nehezebben viseli ha ucsorognie kell vmiben. Amit megertek,de nem lehet igy vele se egy setara se egy autoutra elmenni:(
2016. márc. 30. 20:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van. Sír, de ha kiveszem, elhallgat. Szerintem ilyenkor az álmosság miatt nyűgössé válik és sír ezerrel a babakocsiban séta közben, viszont valamikor meg simán bealszik.

Aztán ki tudja, lehet, hogy unatkozik.

2016. márc. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szánkó?
2016. márc. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan miben tolod, de én kb. ilyenkor tettem át a sportba, mert a másikban már nem volt el. 45 fokba hanyatt döntöttem, és elnézelődött.

Az autó...igen, be van kötve, nem tud mozogni. Milyen ülését van?

2016. márc. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, unatkozik, mert nézelődne....:)
2016. márc. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
enyém is ilyentájt került át a sport verdába, mert a mélykocsit már unta, nézekődött volna. ez viszont megoldota a dolgot.
2016. márc. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sportreszben van mar tobb mint 1 honapja,azota meg rosszabb,mint amozesnel...pedig felig ulo helyzetben van,lat mindent,nezelodhetne. De sokszor inkabb sir:( autoban meg hatrafele van bekotve,szinten felig ulo helyzetben.
2016. márc. 31. 21:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem még az segített, hogy hol magam felé fordítottam a sportrészt, hol az ellenkező irányba. Nem lehet az a baja, hogy be van kötve? Én csak a derekánál kötöttem be.
2016. márc. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!