Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Hogyan altatjátok a...

Anyukák! Hogyan altatjátok a 10-11 hónapos babátokat? Mennyit alszik napközben és hányszor?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Beteszem az ágyába és kijövök.Szó nélkül elalszik.

Napi 3x alszik kb 1-1 órát.

2010. ápr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Enyém már nagyobb, de 10-11 hónaposan napi 2-szer aludt, én ringattam, majd ha elaludt az ölemben, bevittem az ágyába.

Este fél 9-től reggel fél 8-ig, aztán fél 10-től 11-ig, du. fél 3-tól 4-ig. Akkor még ilyen volt az alvása.

2010. ápr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most 1 éves múlt, de akkor is hasonló volt.

Regel 7-8 körül ébredt (ha nekem kell vinnem a fiamt suliba, akkr persze, hogy aludna még), délelőtt alszik 1 órát, délután maximum kettőt.

Párszor volt olyan, hogy reggel 9 körül édred(t), na olyankor délután alszik 3 órát, délelőtt már nem.

Este 8 felé alszik el, éjjel többször ébred.

2010. ápr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

előz

Ha nagyon fáradt,mert nem aludt de.,akkor ebéd uán magától elalszik, máskülönben ölben szoktam alatatni, eset az apja,ha itthon van.

2010. ápr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hónapos a kisfiam. Napközben még 3x alszik. Az változó, hogy hogyan alszik el. Vagy szopi közben ( de ez mostanában már elég ritka ), vagy ringatom az ölemben és ha elaludt beteszem a kiságyba ( ez a gyakoribb ), vagy berakom a kiságyba ott maradok mellette és így magától elalszik.
2010. ápr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
reggel 8kor kel, aztán 1kor alszik el másfél- 2 orát és akkor fenn van 8ig.Hajnali 4kor kel először szopizni,utána már velem alszik.Jah és ugy altatom h beteszem a kiságyba és fogom a kezét mig el nem alszik:)
2010. ápr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most 10,5 hós a kisfiam.Napközben 2x alszik.De 1 órát,du kb 2-t.Napközben ringatni kell,de este beleteszem a kiságyba,bekapcsolom a zenélőt neki és kb 10 perc alatt magától elalszik.De éjjel sajna kb 3x kel még szopizni.
2010. ápr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!