Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oltás után vagyunk, éjszaka...

Oltás után vagyunk, éjszaka észre veszem ha lázas?

Figyelt kérdés
Most hőemelkedése van, raktam kúpot. Most elaludt.Éjszaka kell nézzem, hogy lázasodike be?? ez a második nap az oltás után. Tegnap amúgy nem volt gond. Ma reggel volt hőemelkedése akkor is raktam kúpot,napközben nem volt néztem, és most este 38 ebből levéve, 37,5.
2016. ápr. 1. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hőemelkedésre minek kúp? Teljesen felesleges a 37,5-öt csillapítani.

Éjszaka ha alszik, nem kell a lázát lesni, legjobb ha kialussza magát. Magas lázra úgyis felkelne.

2016. ápr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát, hogy ne menjen fel jobban esetleg amig alszik :)
2016. ápr. 1. 19:09
 3/11 anonim ***** válasza:
Éjszakára én is adok, hogy jól tudjanak aludni, de kúp teljesen fölösleges hőemelkedésre. (Persze kivéve ha még nincs 3 hónapos se a baba, és nem kaphat mást). Milyen idős a baba?
2016. ápr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A fiam homloka mindig meleg, ha lázas vagy hőemelkedése van. De a kezem hideg azzal nem mindig érzem. Meg szoktam puszilni a homlokát arra nem kel fel általában. Volt mikor felkelt de nála a visszaaltatáshoz elég a hátát simogatni.

Illetve hát volt mikor fel is kellett kelteni, ő magától nem kelt fel pedig lázas volt.

2016. ápr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Magas lázra felébrednek a babák/gyerekek. Nyöszörögnek vagy sírnak.

A hőemelkedést csillapítani meg kifejezetten rossz.

2016. ápr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne mosolygós fejet tegyél azért, hogy tök feleslegesen gyógyszerezed a gyerekedet. inkább sírósat.
2016. ápr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A mi gyerekorvosunk azt mondta oltásnál, hogy ha hőemelkedése lenne, akkor napközben nem kell kúp, de éjjelre inkább igen.
2016. ápr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy nem kell csillapitani, 2 hós oltásnál is mindenki azt tanácsolta, hogy tegyek estére ha lázas ha nem, persze akkor nem raktam, mert nem láttam értelmét. Most viszont megijedtem és azért raktam. Köszönöm a válaszokat. Utolsó nyugodj le , nem fogok ezért a 2 db kúpért most sirni neked.
2016. ápr. 1. 21:50
 9/11 A kérdező kommentje:
utolsó előttinek irtam
2016. ápr. 1. 21:51
 10/11 anonim ***** válasza:

Nyilván nem kell sírni, de tudatosítsd az agyadban, hogy nem teszel jót, ha mindenért gyógyszert adsz a gyereknek.


Ha később köhint egyet, vagy folyik az orra, jön a foga, stb. Mindenért gyógyszert fogsz adni?

2016. ápr. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!