Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az apósom tényleg azt hitte,...

Az apósom tényleg azt hitte, hogy majd ráadjuk a harminc éves ruhácskákat és, hogy az ezeréves babahordozójában fogjuk vinni a babát?

Figyelt kérdés

Az anyóssal idehoztak délelőtt egy csomó vackot (nekem vacak, mert már elkezdtünk bevásárolni a babának újat és olyat, amilyet mi szeretnék, amit pedig használtan vettünk az is max két éves), ami a gyerekeiké volt.


Hogy lehettek ennyire primitívek és kicsinyesek? Az oké, hogy őrizgették (mondjuk amennyi vackot ők is felhalmoztak a padláson...) meg, hogy a férjem ezeket használta gyerekként, de mégis.


Hogy ne idegesítsem fel magam ezen?


2016. ápr. 2. 13:05
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
20%
lehet lepontozni, de engem is idegesítene, ha használhatatlan, lukas kádat, szakadt, agyonmosott, foltos cuccokat kapnék. nincs bajom a használttal, de ha tényleg ótvar vackok a holmik, amiket a kérdező kapott, akkor csak porfogók. én meg azt utálom. helyem se lenne hova tenni a felesleges holmikat.
2016. ápr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
92%
Kedves utolsó! Akkor vissza lehet utasítani normális, illedelmes stílusban, mosolyogva, és értelmes ember módjára feldolgozni, hogy ők így akartak segíteni jó szívvel és máris túl teszed magad rajta. De ilyenen felidegesedni...
2016. ápr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Na mindegy... Köszönöm a válaszokat.

Nem tudom, hogy ki örült volna még, ha az anyósék csak úgy beállítanak jó pár doboz társaságában "hoztunk babaholmikat" címszó alatt, amikor már számtalanszor megemlítettük nekik, hogy milyen babakocsi szettet vettünk, amiben van babahordozó is, sőt, hogy a mai hordozók mennyivel biztonságosabbak az évtizedekkel előttiekhez képest. Ugyanígy a ruhácskákkal kapcsolatban is.


És igen, olyan állapotú ruhák, hogy azon kívül, hogy jót mosolyogtunk rajta, hogy milyen ruhái voltak a férjemnek és testvéreinek, másra mi már nem fogjuk használni.


Most legalább én őrizhetem pár évig a vackokat....

2016. ápr. 2. 19:28
 24/32 anonim ***** válasza:
96%
Egy ilyen szituációt le lehet reagálni intelligens felnőtt módjára ahelyett, hogy primitívnek nevezed a férjed szüleit. Te magad vagy primitív ezzel a viselkedéssel.
2016. ápr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. És sem örültem volna maguknak a cuccoknak ha használhatatlan, de őszintén értékeltem volna a szándékukat és kedvesen, szeretettel megköszöntem volna, mint ahogy ezt már többször meg is tettem. Mert a szándék a fontos. És ők ezeket szeretettel adták. És tárolom a garázsban igen, mert én sem használom, de látom és érzem, hogy szeretnek minket és ez többet ér, minthogy bosszankodjak amiatt, hogy foglalja a helyet. Az értékrended nincs a helyén. :(
2016. ápr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
68%
hat biztos itt a tobbi 30 valaszoloval lehet a baj, de igen, en orultem volna doboznyi dolgoknak, mert atnezem, ha csak 3 ingecske is akad koztuk ami hasznalhato akkor mar megerte foleg hogy erte se kellett menni, arrol nem beszelve hogy ilyen holmikat atnezni kedves vasarnap delutani program lenne nem pedig nyűg....es meg jobb erzes volna utana eladomanyozni ami nem kell...kerdezo ne haragudj de igy abbol itelve amit leirtal nagyon megkeseredett egy nő lehetsz, vagy sokkal regebbi a gond koztetek amit viszont tisztaznod kellene ha csak minimalisan is okosabbnak gondolod magad a primitiv anyosodnal
2016. ápr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
48%
Mutass képet a több évtizedes hordozóról... Megvenném. Van olyan érzésem, hogy kifogás lesz, fotó nem.
2016. ápr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Mi egyszer anyosomeknal voltunk, mikor szerinte nem eleg vastagon volt a gyerek fel öltöztetve, szólt apósom nak, hogy szaladj fel a padlásra hozd le a kék kötött pulcsit a 4. Zsákból ...


Na en lefehéredtem, hogy hu ne haragudjon meg de tudom en hogy tiszta itt minden de csak 25 eve abba a zsákba van, most haza vinnenk igy (hatha túléli) aztan hozza le amit ugy gondol es legyen neki itt váltó ruhája,


Nem volt sértődés es bizony az elmúlt 3 évbe használtuk is a módszert sőt nalunk (anyuek) is bevezettük.


Mellékesen a ruhák mogul iszonyú jo babaház meg egy játékok kerültek elő amiket mar elfelejtettek....



Szoval a stílus a probléma nem a ruhák...

2016. ápr. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Én fogadnék el a ruhákból. Kíváncsi vagyok milyen hordozó volt 30 vagy mennyi éve. Légyszi küldj fotót!!! Még lehet én is vevő lennék pár darabra. Imádom az értékeket!
2016. ápr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

A kétéves dolgokról meg annyit, hogy pontosan te sem tudhatod, hogy az valóban max.kétéves cuccok, ja bocs, vackok..


Szegény gyerek, milyen pokoli gyermekkora lesz egy örök elégedetlen anyával..

2016. ápr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!