Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem jó belerakni előrefe...

Miért nem jó belerakni előrefelé a kengurúba 2-3 hónapos babát, ha a kengurú mindkét oldalon merevített és nincs erre vonatkozó tilalom a leírásban?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez fajtája válogatja. én kb. 5 hósan kezdetm használni. figyeld azt, hogy a babának jó legyen benne, kényelmes, és hogy ne "ülljön" benne. a gerincének nem jó.
2010. ápr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én pont a napokban olvastam egy babás ujságban hogy azért nem jó a babákat előrefelé rakni mert az nem természetes tartás a gerincüknek,nem kényelmes nekik és nem tesz jót. Az a kényelmes és egészséges ha ha a baba lábai ugy lógnak ki az efféle hordozókból mintha guggoló tartásban lenne a lábuk,a mellkasuk szemben legyen a miénkel....
2010. ápr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A mi babánk nagyon érdeklődő és inkább kifelé szeret, mint befelé, bár alig próbáltuk még, mert nagyon kicsi volt hozzá, de lassan jön a kirándulós idő és szeretném, ha nézelődne. Én úgy vettem észre, hogy a mi kengurunkban (Brevi) előrefelé ugyanúgy áll, mint befelé fordítva, sőt belülről erősebb a merevítés, jobban tartja a hátát, mintha befelé fordulva van.
2010. ápr. 5. 15:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt a tartás miatt, ahogy korábban is írták, másrészt peddig mert szemből túl sok inger éri, még hamar elfárad, és nem tud kihez bújni, hiszen aki hordozza az a háta mögött van. Kb. 6 hónapos kortól ajánlják az előre fordított hordozást.
2010. ápr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem lenne jó nem írnák bele, hogy mindkét irányba beletehető a ababa. Nekem pont az a lényeg, hogy a kislányom tudjon nézelődni és nekem is könnyebb legyen cipelni. Nyugodtan teheted előrefelé is. Semmi baja nem lesz.
2010. ápr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezaaz egész kenguruellenesség mostanában nem tudom miért van..

Szerintem a hordozókendőb akkor ugyanúgy nem jó ortopédiailag, ha a kengurunál azt mondják.

2010. ápr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: Lehet, hogy most lehurrognak, de nekem a hordozókendőben tűnik úgy, hogy összevissza áll a gyerkőc, meg behajlik a háta. Félnék, hogy nem jól kötöm meg, akkor pedig többet ártok vele, mint egy tesztelt, sokak által kipróbált kenguruval.
2010. ápr. 5. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!