Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 6 hónapos csecsemőt ki...

Egy 6 hónapos csecsemőt ki lehet vinni már a házból 2 - 3 órára, miközben az anya gazt szed az udvaron, és egyéb elfoglaltságokat csinál?

Figyelt kérdés
Csípi a szemem.

2016. ápr. 7. 17:20
1 2
 11/16 Bella169 ***** válasza:
84%

Kinek kilehet vinni. Én is 2-3 órára megyek sétálni a kicsivel.

De hol van az előirva hogy aki nem csinál kerti munkát az lusta. Valószinüleg mos, főz, takarit, gyereket ellát.

Én pl nem szeretek kint lenni. A kinti munkákat a férjem végzi. Akkor én lusta vagyok? A lányom 7,5 hós. Kimondott jó baba. Sokat alszik még napközben is,de ha ébren van igényli a figyelmet. Ha meg séta akkor azt hogy menjen a feneke alatt a babakocsi. Nem ülne/ feküdne 2-3 órát az álló babakocsiba.

Ha te a férj vagy akkor beszéld meg a feleségeddel a gondjaod. Ha valaki más akkor meg semmi közöd hozzá.

2016. ápr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
84%
Hát azért megnézném,hogy mit csinál egy 6 hónapos baba,amíg anyuka kertèszkedik. Persze más,ha alszik babakocsiban. De ha nem? Akkor szerinted leülteti egy székre és a gyerek úgy marad,mondván "bocs anyunak kertészkedni kell?". Egy 6 hónapos sok felügyeletet igényel. Én pl örültem ha ki bírtam teregetni,ebédet tudtam főzni,feltudtam mosni,vagy le tudtam fürödni míg aludt. Biztos nem mentem volna ki kertészkedni 2-3 órát. Köszi,nem vagyok lusta:) De hát ezt te nem is gondoltad ugye:) mert nem ismersz,ìgy hát nem látsz az életembe! Ne legyél rosszindulatú. Ja várj. Ha csípi a szemed akkor menj át és csináld meg:)
2016. ápr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%
Mi csípi a szemed? A gaz? Akkor hajrá, vidd ki te a gyereket és gazoljatok!:)
2016. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%

Egy anyának ezer más fontosabb dolga is van a baba és a háztartás körül.

Ha csípi a szemed, gazold ki te!

2016. ápr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Csípi a szemed? Szerinted egész nap a gyerekkel foglalkozni az nem megterhelő ( bár ez édes megterhelés, imádok a lányommal lenni)? Nekem is van egy lassan 6 hónapos babám, néha még WC-re sem tudok kimenni, mert akkor jön a sírás. Én is próbáltam, hogy a babát betettem a hordozóba, és próbáltam közben a kertben dolgozni, nem jött össze, mert sírt, hogy nem vele foglalkozom. Arra nem gondoltál esetleg, hogy egy kicsit foglalkozol a gyerekkel, és akkor az anya is tud gazolni? Ha meg nem hozzátartozó vagy, akkor pedig mosd ki a szemed, és törődj a magad dolgával.
2016. ápr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

9 hónapos a lányom, nincs olyan, h magában elvan 2-3 órát és csak fekhet eközben. Babakocsiban, ha tolom, akkor csendben elnézelődik 30-40 percet, utána ha elalszik, akkor jó, ha nem, akkor haza kell mennünk, mert sír.


Napközben 3X1 órát alszik. Van, hogy ez 40 perc, vagy, hogy 70. Ilyenkor tudok főzni valamit vagy hajat mosni, mosást bekészíteni, fürdőszobát, wc-t takarítani, enni valamit, elolvasni egy emailt, de porszívózni pl. nem, mert felébredne rá.

2016. ápr. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!