Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós babám 2 hete mászni...

6 hós babám 2 hete mászni akar, de nem tudja a kezét előre tenni még. Most 3 napja már nagyon ülni akar, de még nem tudja megtartani magát. Lehet hogy ettől alszik nyugtalanul és ezért nyűgös sírós egész nap?

Figyelt kérdés
2016. márc. 16. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem tud mászni, akkor hagyd, amíg rájöna módjára.


Ezt az "ülni akar" dolgot nem egészen e´rtem, úgy érted, hogy felülteted, de elborul? Mert ha igen, akkor nagyon sürgösen felejtsd el ezt, ezzel ugyanis tönkreteszed a gerincét.

Ha elég feljett lesz hozzá, akkor magától fogja az ülö helyzetet "kitalálni" és úgy ülni fel, ahogy neki megfelelö

2016. márc. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ülni akart én sem értem.


Az alvás a nagymozgások kialakulásának időszakában borulhat, benne van a pakliban. Attól pedig lehet nyűgös, hogy nem piheni ki magát.


A mászásra majd rájön :)

2016. márc. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mászó helyzetben a fél seggére mindíg ráül. de az egész testsúlyát még nem helyezi a fenekére
2016. márc. 16. 14:17
 4/4 anonim ***** válasza:

akkor nem ülni akar, hanem csak próbál :)

cukik az ilyen kis cirkálók :)


meglátod, nemsokára utol sem fogod érni.

2016. márc. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!