Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van köztetek olyan anyuka,...

Van köztetek olyan anyuka, aki nem lövette ki a kislánya fülét?

Figyelt kérdés
Megkérdezhetem, miért döntöttél így?
2016. ápr. 9. 14:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Mi nem lövettük ki. Nem hiszem, hogy azt kellene megindokolni, hogy miért nem lövettük ki, hiszen az a normál állapot. Inkább az lehet a kérdés, hogy bárki miért löveti ki az újszülöttje/csecsemője/kisgyereke fülét.
2016. ápr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Igen, így is lehet nézni. Bár most szinte az a "természetes", hogy még a kórházban fülbevalót kap a pici. Azért kérdeztem ezt.
2016. ápr. 9. 14:24
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Egyik lányunknak sem lövettük ki. Ha majd úgy döntenek hogy szeretnének fülbevalót, lehetőleg először a fülükbe, akkor lesz nekik. Nekem is 10 éves korom körül lett fülbevalóm.
2016. ápr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%

Én is úgy döntöttem, hogy akkor lesz fülbevalója, ha kéri. Tavaly tavasszal kérte, 3,5 múlott akkor, sok csoporttársának volt az oviban és ő is kért.

Nekem 17 évesen lett az első pár, majd utána még néhány :D

2016. ápr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%
Egyik lányunknak sem lövettük ki, 4 és 6 évesek. Majd ha ők szeretnék. Én sajnálom szegény piciket, nem is értem mi értelme van egy újszülöttnek kilövetni a fülét.
2016. ápr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%
Mi se lövettük ki, nekem ez már a testmódosítás kategóriája. Majd ha maga kéri kilövetjük, nem döntök helyette az ő testéről.
2016. ápr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
58%
4-es vagyok. Ráadásul így nem fizettem vagyonokat sem, barátnőm 1,5 évesnek lövette, valami direkt kisbabákra szakosodott csajjal, aki jópénzért egy órán át udvarolt a kislánynak, hogy sikerüljön mindkét fülébe belevarázsolni a fülit :D Asszem 10.000-ret fizettek érte. Majdnem 4 évesen az enyém már maga kérte, bementünk, lyukasztottak, kapott egy nyalókát a csajtól vigaszdíjnak és mosolyogva távoztunk, töredék árért. Az meg amúgy is olyan mindegy, hogy szívecskés vagy hellokittys a lyukasztós füli, úgyis cseréled egy normálisra utána.
2016. ápr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%

Majd ha akar kiloveti maganak.


En 35 eves vagyok, es gyulolom a lyukat a fulemben, es nem, nem forrt be pedig 10 eves korom ota nincs fulbevalom!

2016. ápr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
71%
Nekem ugyan fiam van, de ha lány lesz a következő, biztos nem lövetem ki a fülét, csak majd ha ő kéri. Nem hiszem, hogy létszükség egy babának a fülbevaló.
2016. ápr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%
Mi sem lövettük ki, majd ha nagyobb lesz és kéri, akkor elvisszük lyukasztani. Én is olyan 10 éves korom körül kértem.
2016. ápr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!