Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürdésnél ha látjátok hogy...

Fürdésnél ha látjátok hogy belepisil a vízbe, kicserélitek a vizet, vagy marad abban? És ha éppen hajmosás is lenne?

Figyelt kérdés
Ha cserélitek a vizet, hova teszitek addig a levetkőztetett gyereket, ha egyedül fürdetitek?
2016. ápr. 18. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Pont ezért nem fürdetem,csak tusolom.
2016. ápr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mig babakadban volt, gyorsan leoblitettem csak a gyereket, amugy is utalt furdeni, biztos, h volt, h belepisilt, sosem vettem eszre.

Nagykadban meg ugyis lezuhanyozik, mielott kijon, mert a hab raragad stb, hajat is zuhannyal mosom, miota ulni tud a nagykadban.

Erre sem emlekszem, h ott belepisilt volna, biztos volt olyan, de ugyis zuhanyzik, mindegy a pisi. A pisi amugy is streril, a levegon, melegvizben kezd baci lenni benne, addig meg ugysem azik benne, h ez eloforduljon. :)

2016. ápr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Nem cserélném ki.Az csak egy kis pisi,ha egészséges semmi bajt nem okozhat.Strandon is tök pisis a víz...

Mondjuk az én gyerekem az speciális helyzet,mert tengerben mondta,hogy pisilni kell,menjünk a wc-re.Mondom nem kell,pisilj bele.Belepisilt,aztán sírva is fakadt hogy most pisis lett,és még a fürdőruhát is le kellett cserélni.Úgy tűnik ő erre igényesebb mint az anyja :D

2016. ápr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Dehogy cserélem ki. Megfordítom kicsit a dolgot: ha nem látod, hogy belepisil, akkor nem gond? Amúgy én még sose vettem észre, hogy belepisilt volna a lányom, ettől függetlenül biztos vagyok benne, hogy megtörtént. 9,5 hónapos, 2 hónapja tud ülni, azóta ülve fürdik. Esélyem nincs észrevenni.
2016. ápr. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Én se cserélem, az az igazság... három hónapos, fiú, eddig egyszer, vagy talán kétszer fordult elő. Pár perc még csak nálunk a fürdés, még nem pancsol, csak mi mossuk le gyorsan.
2016. ápr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Nem cserélem ki.

Hajmosáskor meg amúgy is ilyen kisvödörkével öntöm le a haját, ha belepisilt, akkor a csapról engedtem tiszta vizet a hajához.

2016. ápr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
dehogy cserélem ki,minek?A haját meg tussal öblítem le.
2016. ápr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

ó, ahogy beleér a lába, már pisil. pislt 5naposan is és most 5évesen is. mondjuk most már kb 1-1,5 éve zuhanyzik, de előtte sem volt ezért vízcsere.


azt az egyet kértem mindig tőle, hogy ne igyon bele. mondjuk az megesett, hogy a fogkefét beleejtette, aztán mosta tovább a fogát :o

különösebben nem érdekelt.

ha egészséges a gyerek, akkir a pisiben sincs semmi, ami (ilyen higításban) bármi bajt okozhatna.

2016. ápr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!