Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok már olyanról, aki...

Hallottatok már olyanról, aki lenyalja a gyereke cumiját, ha az leesik a földre vagy hasonló?

Figyelt kérdés

A védőnőnk mesélte, hogy emberek ezt csinálják. Szerinte azt hiszik, hogy a nyál steril és nem más mindenkinek a szájflórája.


Ti ismertek olyat, aki ilyesmit tesz? Én nem igazán hiszem el neki, hogy valaki ezt tényleg csinálja és nemcsak urban legend az egész.



#cumi #nyál #szájflóra
2016. ápr. 21. 18:40
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
95%
28# 29# jól megfogta a lényeget :D
2016. ápr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
Azt ugye tudjuk, hogy nem a nyálas cumi vs sterilizálás a két választás? Ez a két végleg. Van pl. a sima vizes lemosás, a cumi kicserélése, a cumilánc, stb.
2016. ápr. 21. 21:27
 33/45 anonim ***** válasza:
46%
De és akkor mivan? Te így,más úgy. Ezen mit nem lehet megérteni? Van aki lenyalja... van aki lemossa.. van aki másik cumit ad. Ennyi. Van aki vegaként neveli a gyereket,van aki húsevőnek. Van aki kilöveti a gyerek fülét van aki nem. Van aki szoptat van aki nem. Van aki saját maga főz a gyereknek van aki bébiételt vesz. Van olyan is aki 4 naponta fürdet van aki mindennap. Ugyan ne foglalkozzunk már mindíg a másikkal és fogadjuk el hogy ahány ház annyi szokás.
2016. ápr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
13%
Én már annyira sznob vagyok,hogy ha leesik a cumi kilököm és újat veszek...
2016. ápr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
20%

Hát én sok hozászolon csak röhögni tudok.

Sztm mindenkinek a maga dolga hogy neveli a gyerekét.

Hülye példa. Nézz meg pl sok romát. A gyerekek a koszt eszik az udvaron stb. Mégsem betegek,sőt.!

Tulzásba van víve ez a gyerek téma. Sokan ha pl minuszok vannak kise meri vinni a babát 1órára a levegőre mert megfázik. Vagy van egy kis hőemelkedés már nyomja a gyerekbe a lázásillapítot. Azért van az a sok tápos,beteges gyerek!

2016. ápr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk ez a romás nem túl jó példa.Mindenki azzal jön,hogy bezzeg a cigányok soha nem betegek.Hát nálunk Szabolcsban,ha a lányom kórházba került,akkor a gyerek osztály úgy nézett ki,hogy 3 fehér gyerek,meg 25 cigány.Úgyhogy összeszednek ők is mindent,gondolom a rossz körülmények miatt is.És nem is élnek olyan soká sem mint a fehérek.
2016. ápr. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
88%
A fiam összes cigány osztálytársa sokkal többet beteg, mint a fiam.
2016. ápr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
22%

A lányom két éves. Soha életébe nem volt dokinál mert beteg. Kb 2napíg folyt az orra,egyszer volt hőemelkedése,nem adtam neki gyogyszert és nem lett semmi baja.

Szakadó esőbe,hóba kivíttem. Minuszokba 2órát kint aludt.

Íaz 3hós koráig kellett neki néha cumi,amit egyszer kétszer énis "lenyaltam" ,ha nem volt lehetőségem lemosni,más cumit else foadott. Soha nem lett tőle beteg.

Simogatja a kutyám,a szőnyegen hempereg vele és kint is megfog szinte mindent,nem futunk pl egyszerre kezet mosni.

Nálunk igaz romák nincsenek,ebbe nem tudok nyílatkozni.

Az viszont igaz ,hogy sokan tulféltik a gyereküket,hidegbe nem viszik ki mert megfázik,stb...

Sztm ez meg mindenkinek a maga dolga! Miért lenne pl proli valaki ha lenyalja a cumit? Még mindig jobb mint ha a földről a szájába adjd.

A lányommal egyidősek töbsége meg álandóan beteg. Pl megfullya őket a szél,akkor már taknya nyála egybefolyik.

2016. ápr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
62%
Tökre nem a burokba zárt mindentől féltett gyerekekről van szó. Én speciel nem azért nem nyalogatom a földre leesett cumit, mert féltem őt a nyálamtól, hanem magammal szemben egyfajta igényesség, hogy nem eszek homokot, ha nem kell. Ráadásul tisztább sem lesz a nyálamtól, hanem csak más bacik kerülnek rá, szóval értelme nagyon nincsen. Nekem meg sokszor megfájdulna a torkom ettől. Egyszerűbb leönteni vízzel, az sem fertőtlenítő hatású, szóval nem kell félni, hogy nem kap elég bacit a gyerek.
2016. ápr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
47%
Sőt tovább megyek! Én még étkezések előtt is kezetmosok! Akkor most paramami vagyok?
2016. ápr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!