Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » így iy magamra szoktatom?...

így iy magamra szoktatom? Alvás! 20hós picim, mostanában hajnalban felébred és nem akar vissza aludni a kiságyban.

Figyelt kérdés

ha magamhoz veszem ,akkor meg szép nyugodtan alszik tovább.így azért jobb mintha csak úgy aludna el, hogy mellette fekszem?vagy ez se jó?

letud majd erről szokni, ha esetleg rászokna?egyszer majd csak átalussza az éjszakát, nem?


2010. ápr. 7. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyszer majdcsak átalussza? 20 hónapos?

Hát, ha megtanítod neki, akkor igen, átalussza. Akkor már 2-4 hónapos kora óta átaludná. Ha rossz szokásokat rögzítesz bele, akkor nagyon sokára lesz az.

2010. ápr. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

na mi az elsőb babánkat magunk közé szoktattuk, ő 22 hónapos és köztünk alszik ma napig.Ő szerintem már csak akkor megy ki tőlünk, ha nagyobb lesz a tesója és vele akar majd aludni.

A második babánk 5 hónapos és ő a kiságyában alszik, végigalussza az éjszakát 1 hónapja.Vele is vele aludtam 2-3 hónapig, vagy a férjemmel aludt néha, de őt oda szoktattuk utána.

minden jót.

2010. ápr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ő 7hónapos kora óta átalussza az éjszakát, most pár napja van ez.apát hagyni kell aludni, meg ki is tud mászni a kiságyból, félek, ha nem veszem ki kimászik.
2010. ápr. 7. 08:54
 4/5 anonim ***** válasza:
17 hósomnál van ilyen néha. Én annyit teszek, ha elalszik, visszateszem a kiságyàba. Nem alszom vele együtt.éjjel sosem kellett odavennem. Csak mostanában 5-6 óra körül. Igy talán nem szokik hozzá a velem alváshoz.
2010. ápr. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem lesz gond!

14 hónapos a kislányom, iszonyú fájdalmai voltak a rágófogak kibújásakor, és én sem tudtam mást tenni, mint odavettem magunk közé.

Két hónapig szinte minden hajnalban!

Már egy hónapja a saját ágyában alszik, nem volt semmi gond ebből.

Ha nincs "zavaró tényező", akkor nem kívánkozik át hozzánk, ő is nyugodtabban alszik a saját helyén, mint a két "pörgős" őse között... :-D

2010. ápr. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!