Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12-18 hós ruha meddig jó?...

12-18 hós ruha meddig jó? Valóban egy évig hordja a baba ezt a méretet? Vagy ezt is pár hónapig?

Figyelt kérdés

A lányom a 6-9 hós ruhákat kábé 2 hónapig hordta.

A 12-18 hós méretnél hogy szamolhatok?

Nálatok ez hogy volt?


2016. ápr. 25. 14:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Szerintem félreértettétek a kérdést. Vagy én tettem fel rosszul.

Nem az érdekel, hogy kinek mikor hordja a babája az adott méretet. Hanem az, hogy a méreteket az elején pár hó alatt kinövik, akkor amikor elvileg lelassul a babák intenzív növekedése, akkor is 2 hó alatt növi ki a 12-18 hós valamint a 18-24 hós méreteket?

Érdemew beruházni jobb, drágább ruhákba, ha nem csak 2 hónapig hordja mint eddig?

Ez érdekelne.

2016. ápr. 25. 21:09
 12/14 anonim ***** válasza:
Ertettuk a kerdest. En csak par szebb uj dolgot veszek, ami dragabb. Altalaban H&M-ben, Pepcoban vasarolok, esetleg C&A. Es sokat orokoltunk. Mondjuk nem adnek tobb ezret egy bodyert amugy sem. A lanyom igy is csinos. Szoval en nem ruhaznek be draga cuccokbol sokat.
2016. ápr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nem tervezem en sem 😊

De van egy ket Asti body es rugi ami tetszik. Arra gondoltam, hogy ha ugy is fel evig hordja, akkor arra beruhazok. 1200 ft kabe darabja.

Koszi a valaszt mindenkinek!

2016. ápr. 26. 08:36
 14/14 anonim ***** válasza:
1200 forint nem sok érte! :D Én írtam, hogy 22 hós a lányom és most kezdte hordani a 12-18 (86) méretet. Nos a 80-t pl tavaly nyáron adtuk rá először, szóval nálunk az jó sokáig kitartott :) Jelenleg 81 centi, szerintem a nyarat is 86-ban tölti majd :)
2016. ápr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!