Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 21 fok van fűtés nélkül...

Ha 21 fok van fűtés nélkül kertesházban bekapcsoljam a fűtést 6 hetes babának?

Figyelt kérdés
Vagy elég ha jól beöltöztetem? Éjszakára bodyt, vékony hosszúujjú hálózsákot és egy bélelt hálózsákot, plusz egy rétegben terítek rá egy plüsös 2 rétegű takarót. Nappal bodyt, hosszúujjú rugdalózót adok rá és duplán hajtva terítem rá azt a takarót, amit éjszaka is. Ugye nem fog megfázni?
2016. ápr. 25. 18:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

És azt ugye tudjátok, hogy fürdetéshez 24-25 fokos hőmérsékletet kell biztosítani? 21 fok igen kevés egy 6 hetes kisbabának!

Ja, de nyugodtan pontozzatok le ezért is!:)

2016. ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Szerintem senki nem úgy gondolta hogy 21 fokban is fürdet. Legalább is én nem fürdés előtt 1 órával felveszem a termosztátot, még etetem a babát addig a szobájában kiszellőztetek és ennyi.

Anyuméknál kertes házban már nem fűtünk ilyenkor bekapcsolom a hősugárzót fürdéshez.

2016. ápr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én 21 fokban konkrétan megfagyok, pulóverben vagyok és jéghideg kezem-lábam, nagyon nem érzem jól magam. Szóval nálunk mindig van 24 fok, akkor elvagyok pólóban, az alatt fázom. Márpedig utálok a lakásban beöltözni. 6 hetes mellett nekem elképzelhetetlen a 21 fok, de amúgy a 10 hónaposom is fázik body+rugiban 21 fokban. Ha kevésnek érzed, kapcsold be a fűtést. Én sose értettem ezt a jégverem a lakás, és felveszünk 5 réteg ruhát hozzáállást, akkor nem jobb inkább befűteni?
2016. ápr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
21-es senki sem olyan buta, hogy 21 fokban fürdesse a babáját. Erre találták fel a hősugárzót. Sőt mi direkt a pelenkázó fölé is raktunk egy felszerelhetőt, így pelenka csere alatt sem fázik a kislányom.
2016. ápr. 27. 11:48
 25/25 anonim ***** válasza:

"21-es senki sem olyan buta, hogy 21 fokban fürdesse a babáját."

Azoknak szólt a válaszom, akik azzal jönnek, hogy 21 fokos lakásban nem szükséges kicsit sem befűteni egy 6 hetes babának, nem neked kérdező!

És akkor nyugodtan megint lehet lepontozni, ha valakit csak ez boldogít!:D

2016. ápr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!