Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A feszülés alatt eltöltött...

A feszülés alatt eltöltött idő mennyire fontos tényező?

Figyelt kérdés

Van erre valami kötelező "szabály"?

Megfigyeltem, hogy ha mondjuk 6 körüli ismétléssel nyomok, akkor hiába nagyobb a terhelés, rövidebb ideig is tart, viszont, ha 12 körül nyomok, akkor a terhelés valamivel kisebb, viszont tovább tart..


2015. aug. 9. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A feszulesi ido nem szamit. A terhelest pedig novelni kell, annyi a lenyeg.

Amennyivel most 6 ismetles megy, erd el hogy menjen 10 ismetles, vagy novelj a sulyon es menjen tovabbra is 6 ismetles

2015. aug. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 HarciCsiga ***** válasza:
100%
Szerintem a fedzulesi ido is fontos de a progredzivitas fontosabb
2015. aug. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak a testepitesben nincs helye "szerintem"-nek ha bizonyitek van arra hogy a feszulesi ido semmit sem szamit
2015. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán számít a hossza, inkább az, hogy minőségi legyen, az adott izomra koncentrálódjon leginkább.
2015. aug. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Elárulok egy titkot. (tapasztalat)

A feszülési idő növekedés szempontjából nem számit..De ha szándékosan beiktatsz nagy terhelés alatt hosszabb csúcsfeszítéseket attól jobban eresedsz.

2015. aug. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!