Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lett babátok igazán...

Mikor lett babátok igazán fontos tényező az életetekben? Mikor lettetek főleg anyák?

Figyelt kérdés

7 hetes a gyerekünk. Átalussza az éjjeleket kezdettől, jól eszik a tápszerből, napközben elnézelődik a pihiszékben vagy az ágyában, a napirendünk megfelel neki kezdettől.


A férjem itthonról dolgozik. Igazából egész nap olyan, mintha ketten lennénk itthon, vagy mennénk el. A gyerek végigalussza a napot majdnem, etetés+pelus gyorsan megvan, a programokat (tárlat, séta, kávézó vagy étterem) végigalussza babakocsiban vagy hordozóban.


Nem érzem azt, hogy változott volna az életünk. Mármint, nagyon szeretjük őt, és az ő szintjén már tudunk vele valahogy "játszani", de ugyanúgy élünk, mint előtte.(én is itthonról dolgoztam a szülés előtt, ugyanennyit jártunk el). A barátaink ugyanazok az emberek, nyilván a férjem miatt könnyen el tudok szabadulni pl. fodrászhoz is vagy szemöldököt szedetni.


Veletek mikor volt az, hogy a baba igazán tényező lett az életetekben és igazán ő határozta meg a napokat, és lemondásokkal járt?



2016. ápr. 26. 08:49
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
70%
nem én szóltam be a másikra hogy ő el tud menni kávézni. én is eljártam/eljárok itthonról, attól hogy gyerekem van. járok körmöshöz, edzeni, stb... akkor most utálhatsz engem is. :D
2016. ápr. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
64%
Juj, én meg futni járok. Még valami?
2016. ápr. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
71%
de akkor mit szólsz be? :D ha te is el tudsz menni, miért zavar hogy más is?
2016. ápr. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
43%
Te nagyon nem érted, miről írtam. Meddő a vita.
2016. ápr. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
66%

És hogy válaszoljak most már, akinek hasfájós gyerekei vannak, annak pl. nem a legnagyobb gondja a tárlat meg a kávézó:) Az az anya megérzi, hogy változott az élete.



akkor mégis miről írtál? :D ebből az 1 mondatból fröcsög a féltékenység :)

2016. ápr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
58%

Mondom, hogy meddő. Félremagyarázol.


A kérdező kommentje nem a tipikus, átlagos nők életét tükrözi, csak kb. 100-ből 1. Mindenki elég hamar megérzi, hogy anya lett.

A férje dolgozik, és egyéb hétköznapi dolgok.


Az irigy kb. te lehetsz, hogy egyedül nem tudsz még wc-re sem menni...

2016. ápr. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
16%
nem vagyok irigy. ez a korszak mindenkinél eljön. és nem is sírom vissza azt az időt amikor csak feküdt és nézelődött, mert most sokkal többet tudok vele kommunikálni, már meg tud ölelni, tudja mondani hogy szeretlek. ennél több nem hiszem hogy kell ;)
2016. ápr. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
95%

"Mikor lett babátok igazán fontos tényező az életetekben"


Aznap reggel, amikor sikerült két csíkosat pisilnem.

2016. ápr. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

Köszi a trollkodást:) igazából az a helyzet, hogy az afrikaiak nem kapnak inni. milyen kis probléma ehhez képest az, hogy az embere gyereke hasfájós. minden viszonylagos, ezért van az, hogy egyik problémája sem kisebb értékű a másiknál.


Ha már senki se ért téged, én se értelek. Nincs gondom egyébként a kiállításokkal és a kávézóval sem, szeretem ezeket a helyeket.:) Azt kérdeztem, hogy TI MIKOR, nem azt, hogy én járhatok-e mosott hajjal kiállításra...

2016. ápr. 26. 10:03
 20/36 anonim ***** válasza:
36%

Jó, hogy az afrikaiakhoz hasonlítod magad:))) Nem érzed, hogy furcsa?


Amúgy igen, egyetlen jó válasz érkezett, amihez én is csatlakozom: mindhárom gyereknél a 2 piros csíknál éreztem, az életem örökre megváltozott. És ez így természetes.

2016. ápr. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!