Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Laktózérzékenységgel kapcsolat...

Laktózérzékenységgel kapcsolatban mit kell tudni?

Figyelt kérdés
Természetesen tudom, hogy laktózmentes tápszer, illetve laktáz tabletta. Ami érdekel az az, hogy említette az egyik ismerősöm, hogy szerinte olcsóbban lehet kapni a tápszert , magasabb családipótlék jár és tovább kapok Gyest. Igaz ez? Hol kell utánaérdeklődni és mi a teendő?
2010. ápr. 8. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
A laktózérzékenység nem fogyatékosság, ezért szerintem nem jár rá emelt családi pótlék, és hosszabbított gyes.
2010. ápr. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Itt mindent megtalálsz! [link]
2010. ápr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Sajnos igen, és amennyiben öröklött a laktózérzékenység (férjemmel mindketten laktózérzékenyek vagyunk) kicsi az esély rá, hogy a babánk kinövi.

Ezt találtam a második válaszoló ( köszönöm!) által ajánlott linken:"A lisztérzékenységgel és a laktózintoleranciával együtt élők a törvényi szabályozás szerint súlyos fogyatékosnak minősülnek, így számukra adókedvezmény jár."

2010. ápr. 8. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!