Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt türelmes anyukák...

Tapasztalt türelmes anyukák válaszára lenne szükségem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a fiam 5 hós és tegnap adtam neki 5 hós kortól adható brokkoli-pulykahússal nevű főzeléket.Úgy vettem észre hogy azóta csak egyszer kakilt,de tegnap erőlködött és még sem jött semmi.Lehet ettől szorulása?Adhatom még ma neki vagy már mást adjak?Du.-n evett szilvát is,de az inkább székletlazító nem?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. ápr. 8. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

A szilva tutira székletlazító. A brokkolinál nem tapasztaltam semmi különösebbet.

De ha látod, hogy nagyon erőlködik, és nem sikerül kakilnia, akkor egy picit mozgasd meg a lázmérőt körkörösen a fenekében, attól biztosan fog tudni. B.

2010. ápr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen csináltam neki tegnap este,de nagyon kevés jött ki neki.Most épp úgy hallom hogy megint dolgozik :-)))

Akkor adhatom neki ma is a pulykás brokkolit?

Ja és köszönöm hogy válaszoltál!

2010. ápr. 8. 10:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Hozzátáplálásnál úgy vettem észre, a folyadék nagyon fontos. Nincs gondunk, mióta legalább 1 dl folyadékot iszik. A szilva pedig nagyon jó, lehet csak holnapra lesz hatása, de add csak neki :)
2010. ápr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem add neki nyugodtan- utána pedig kínáld meg egy kis folyadékkal:) Utolsó voltam.
2010. ápr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Amúgy sok teát iszik."Le sem lehet róla lőni",persze azért a mértéket én tartom neki:-)))
2010. ápr. 8. 10:59
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan add neki a brokkolis kaját! B.
2010. ápr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jó rendben van sokat segítettetek mert nagyon bizonytalan voltam.És köszi nektek :-)
2010. ápr. 8. 11:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Milyen teát iszik? Azt biztosan hallottad, hogy például a kamillateával vigyázni kell, mert hosszú távon szárítja a beleket, és elősegíti a székrekedést. De ha csak egy-egy alkalommal adsz neki enyhén cukrozva, akkor segíted a "termelést". :) B.
2010. ápr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen hallottam,de azért köszi aranyos vagy hogy figyelmeztetsz.Én édesköménymag teát adok neki.A gyógyszertárban vettem és egy csipetnyi magot szoktam leforrázni majd leszűrni.Nagyon szereti.Vettem neki granulátumos őszibarackosat de nem kell neki.2 hós kora óta ezt issza.Nem tudom hogy próbáljak e átállni másra vagy adjam neki ezt továbbra is?
2010. ápr. 8. 11:07
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha ezt szereti, akkor semmi gond, adhatod neki nyugodtan, ez csak szélhajtó hatású. Én egyébként granulátumosból az alma-citromfű teát vettem (hipp), és nagyon szereti, most pedig a 6 hós kortól adható gyümölcsteát (szintén hipp). Mindkettő nagyon fincsi, azokat is megpróbálhatod majd. De semmi gond, ha csak egyfélét iszik, vagy akár sima vizet. A lényeg az elegendő folyadékmennyiség.

Minden jót Nektek! B.

2010. ápr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!