Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaszolnatok par kerdesemre?

Valaszolnatok par kerdesemre?

Figyelt kérdés

Mennyi idos a babatok?

Fiu vagy lany?

Hany csomag pelust vesztek?hany dbos?milyen marka?meddig eleg?

Torlokendot mennyivel vesztek?meddig eleg?milyen marka?

Ruhakat havonta veszitek?hamar kinovi?csak markas ruhakat vesztek?

Koszi elore is!


2016. máj. 4. 10:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Már 3 éves

Fiú

Ha akciós többet, ha nem csak egyet.

Minél több darabost, mert annál olcsóbbra jön ki.

Pampers Active baby (zöld), mert csak az vált be. Változó, meddig elég (most már csak napi egy fogy, így sokáig).

Törlőkendőt, szintén Pampers, amikor akciós a Rossmannban, akkor jó sokat (általában a 6 csomagost kb 1500-ért) Sokáig elég, mert nagyon jó, kevés kell belőle.

Ruhát akkor veszek, amikor látom, hogy lassan kinövi a meglévőket, vagy nagyon jó áron látok nagyobbat, akkor az eláll a szekrényben, amíg belenő.

Viszonylag hamar kinövi, mert 2 hete volt 3 éves, és már a 110-es ruhákat veszem neki..(17 kg, és 105 cm)

2016. máj. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

2.5 éves alányom.

Sosem néztük a márkákat.

Pelusból mi márkatlan darabra vásárolható pelust vettünk amig pici volt 100 db-ot egy hónapra volt elég.

Utána már amikor nagyobb volt az aldis és a pennybe kapható sajátmárkásat vettünk havonta ķb 2 csomagot (48 db/cs) amig pelusos volt havonta 2csomag popso törlő és 2 havonta gyógyszertári popsi krém.

A ruhákat meg 3-6 havonta növi ki, mi mind kicsit nagyobbat szoktunk venni.

Mivel egy gyerek nem használja el a ruháit érdemes használtban is gondolkodni. Itt jön a szülő egyéni döntése erre a max 6 hónapos időszakra kiad e 3szor több pénzt egy márka logojáért vagy vesz inkább több féle ruhát ugyanannyi pénzből. (Mi is szoktunk márkásat venni de csak akkor ha akciós szeeintem ilyen kicsi gyereknek felesleges dolog a márka...)

Mi nem szoktunk sok ruhát venni mivel nálunk a védőnőhőz ellehet vinni a kinőtt de még használható ruhákat és cserében lehet válogatni a nagyobbak között így mi a ruhatáe 70%át megusszuk megvenni. Így a fehérnemű és a cipő marad megvásárolandónak ja meg az ami még megtetszik. Remélem segítettem

2016. máj. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

7 hónapos kisfiú

Most fizetéskor (9.) vettünk 2 csomag 70 darabos Pampers pelust és hétfőn kellett venni még egyet, ma reggelre elfogyott a többi.

Popsitörlő Rossmanos Babydream, 4 csomagos kiszerelés (4x80 darab) és elég szokott lenni egy hónapra.

Ruhákat változó, általában minden hónapban kell valamit venni de nem kell lecserélni az egész ruhatárat. Múlt hónapban vettem 15 body-t, ebben a hónapban egy pár kisnadrág és pulcsi kell majd, valahogy ezek tovább bírják ugyanabból a méretből. Márciusban egy átmeneti kabát kellett csak szóval tényleg változó. Tesco-ban szoktam vásárolni és egy pár helyi bababolt minőségével is meg vagyok elégedve.

2016. máj. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

1,5 éves a lányom.

Én a DM-ben szoktam venni fehér Pamperst, amikor akciós és van rá kuponom. Ez így 160 db. 2 hónapig elég.

Törlőkendőt is akcióban veszek, Tescosat 1300 Ft-ért a 4-64 db-osat. Hú...Ez is kb 2 hónap. De van ennyiért néha Pampers-ös is akcióban, akkor van, h azt veszek.

Nem veszek havonta ruhát, csak ha éppen kell, vagy nagyon akciós (pl 300 Ft egy póló), akkor van, h előre veszek pár db-ot. Meg sokat kaptunk is. F&F, H&M, néha C&A-sat veszek. Általában hónapokig jó egy méret, most már nem nől olyan gyorsan, mint csecsemőkorában.

2016. máj. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Szia nekem 4 hónapos a kislányom. 1 csomag 56 db-os Pamperst veszek, azt éjszakára adom rá, vagy ha megyünk valahova, meg 2 csomag olcsóbbat, azt itthon használjuk, attól függ mi akciós.

Én a Tescoba veszem a 4 db-os tescos törlőkendőt, asszem 1500 körül van, de ha van az is akciós, akkor veszek más fajtát is. Egy hónapig biztos elég a 4 csomag.

Én nagyon sok ruhát kaptam barátnőktől, de amikor veszek, biztos nem veszek márkásat, mert tényleg hamar kinövi. Egy csomó ruha van amit rá se tudtam adni, mert mire megtaláltam a szekrényben már nem volt jó rá.

2016. máj. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Koszi h valaszoltatok!

Latom soknak a pampers pelus valt be,mi idaig a pennys sajatmarkas pelust hasznaltuk de ebben a honapban nem rendleltek igy pamperset vettunk egy cs.a pennysbol 3cs szoktunk venni egy cs.50dbos penteken vesszuk meg egy sarga pamperst es hetfon egy keket remelem eleg lesz,orankent kell cserelni a pisis pelust!

Ruhakat havonta kethavonta kapjuk a deditol olyan varosban dolgozik ahol a markas ruhakat is olcson kap,mi 3havonta veszunk par dbot ,de csak ha megtetszik valami mert annyi ruhaja van hogy lassan elsem fer a szekrenyekben,torlokendot haziasszonyok boltbol veszem 4cs 1cs/80db 400ft/db

Jajj igen ebben a honapban lesz egyeves!

Varom a tovabbi valaszokat!

Koszi meg 1x h irtatok!!:)

2016. máj. 4. 11:25
 7/14 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Nekünk a narancs Pampers sem vált be. Csak a zöld (meg a fehér, de az drágább).

Azt írod, óránként kell cserélni a pisis pelust. Akkor miért nem váltasz olyanra, ami jobb nedvszívó?

Én soha nem használtam napi 6-8 db-nál többet. De inkább 3-5 db.

2016. máj. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Sárga P-t én sem ajánlom.

Fiamnál ésé lányomnál is próbáltuk, mindig kifolyt a pisi. Meg rengeteg olyan véleményt olvastam, h nem vált be.

A fehér, a zöld, a baglyos Tescos, a DM-es saját általában ebben egyetért mindenki, h jók. De a sárga P. az nagyon kilóg a sorból.

2016. máj. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

20 hónapos (lassan 2 éves) kislány

Csak a zöld pamperst veszem meg neki a giant box sokáig elég nekünk. Popsitörlőből a kemény fedeles pampers, sosem figyelem meddig elég, van itthon sok :)

Ruhát akkor veszek, amikor megtetszik valami illetve évszak és méret váltás van (rengeteg ruhája van imádom öltöztetni) Ruhából csak jó minőségűt veszek. Ebbe belefér az is, hogy néha rendelek neki használt ruhá. Mondjuk ahonnan én rendelem a használt csodákat, ott 1500-2000 alatt nem kapsz semmit. Másik turihoz ritkán van türelmem. Egyébként én sok ruhát rendelek neki külföldről is, nagyon tetszenek pl a Monsoon ruhák (ilyet turiban is ki lehet fogni), szerintem belőlem már kiszedtek egy kisebb vagyont :)

Ráadásul én elteszem a cuccait... Jövő héten remélem kiderül a tesó neme, lehet gazdaságosabb volna egy kislány :D

18 hkm

2016. máj. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

10 hónapos fiú

Havonta kb 1,5-2 80 db-os fogy el, Lidl Toujour vagy Libero

Hát, 4 csomag kb 1,5 hónapig elég, ebből már sok félét próbáltam, legtöbbször pampers volt

Nem veszünk havonta ruhát, de elég gyorsan kinövi, nem csak márkás ruhája van

2016. máj. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!