Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallott egyáltalán valaki erről?

Hallott egyáltalán valaki erről?

Figyelt kérdés
Ápolónő a párom apjának felesége. Azt mondta nem elég a baba feje alá a textilpelus, kell alátét amit minden nap cserélünk. Ok elfogadtam, mivel hoztak alátétet, a babám alá raktam. Na de minap átjött és leszidott, hogy miért nem ágyazok be( ennek az oka, hogy úgy is kell a párnám, na meg a takarom, mert ha 1 órán keresztül szoptatok, fázok fekve). Azt mondta isteni csoda hogy nem szólt még a védőnőm a gyerekvédelemnek. A védőnőmet viszont egyáltalán nem zavarta. Természetesen nem mocsokban élünk, de 7 hetes baba anyukájaként, van hogy nem mosogatok el azonnal, vagy jobban felhalmozódik a szennyes. Az az indoka, hogy a gyerek belélegzi az atkákat bacikat és hormoncsapdákat az ágyban. Van alapja? Ha van, ezzel tényleg ki lehet védeni betegségeket?
2016. máj. 4. 20:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Miért engeded be?! Én lazán megmondanám neki, hogy

- álljon le a kioktatással

- akkor jöhet, ha a fdérjem is itthon van,

és rácsuknám az ajtót.

2016. máj. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem az anyósom, 3 éve házasok a párom apjával.
2016. máj. 5. 11:38
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi csak a textilpelust csereltük naponta, aztán kb 3 hónapos korától 2 naponta cserélem. Nálunk is néha nagy a felfordulás, 2 hónapos kora előtt meg hajjaj. Ha ennyire beszól mindenért, mikor legközelebb megy hozzátok, kérd meg, hogy segítsen neked. Ha segít akkor is jól jársz, ha nem akkor talán kevesebbszer fog látogatni.
2016. máj. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!