Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A felbontott bébiételt meddig...

A felbontott bébiételt meddig tárolhatom hűtőben? Ti meddig szoktátok adni a babának? Hozzátáplálás kezdetén nem eszi meg egyszerre, ezért 2-3 napig állhat a hűtőben?

Figyelt kérdés
2016. máj. 5. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én másnap oda szoktam adni neki, ha nem fogy el akkor sem, akkor kuka. Azt hiszem az üvegre is az van írva, h 24 órán belül fel kell használni.
2016. máj. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mindegyikre rá van írva, hogy meddig LEHET felhasználni. Aszerint adom oda. Én mikor olyan kicsi volt főztem neki, nem dobáltam volna ki a bontott üveg kajákat.

Ami főtt étel az 1 nap, a gyümölcs van amelyik 2 nap.

2016. máj. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok bebietelezni, de pl oszibarack meg nem nagyon van,,es azt szeretnem adni neki...
2016. máj. 5. 10:04
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mindegyikre ra van irva, hogy meddig jo. De amig az en fiam kis mennyisegeket evett, addig ugy csinaltam, hogy felbontaskor kivettem neki egy adagot, a tobbit meg jegkockatartoban lefagyasztottam. Amig csak kostolgatott, addig eleg volt egy jegkockanyi kajat kiolvasztani, aztan ahogy egyre tobbet evett, ugy olvasztottam ki neki 2-t, majd 3-t. 4 jegkockanyi egyenlo egy fel uveg bebikajaval.
2016. máj. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es válaszoló!

Köszönöm, pont ilyen tippet vártam! Szép napot!

2016. máj. 5. 10:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Rá van írva, hogy meddig lehet hűtve tárolni.

Nekem mondjuk max 1 napot szokott állni a hűtőben, utána felhasználom. Volt olyan, hogy valamit kevertem is, pl. pont az előző napi őszibarackot banánnal, meg ilyesmik.

2016. máj. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van amelyiket 24 óráig lehet odaadni azt már nem adom oda másnap, amelyiket 48 óráig lehet azt másnap még odaadom, amelyiket 3 napig lehet azt se adnám határidő körül már de addig sose húzza az se így ez elméleti.
2016. máj. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha aznap felbontom,akkor még másnap adom neki.
2016. máj. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ra van irva, 1-2. Nap
2016. máj. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen, ez igy vilagos.

Mar megkaptam egy valaszban a problemamra a megoldast.

En az elejen nem szeretnem kidobni az oszit vagy a sargarepat, ezert a fagyasztas mellett dontok.

Termeszetesen miutan megeszi mar pl a sargardepa bebietel egesz adagjat, akkor mar ilyen tarolasi problemam -dilemmam nincs.

Csak az elejen amikor hozzaszoktatom az uj izhez.

Szep napot!

2016. máj. 5. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!