Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első szülinapra tricikli? Korai?

Első szülinapra tricikli? Korai?

Figyelt kérdés
2016. máj. 6. 11:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odaírni h szülőkormányosra gondoltam.
2016. máj. 6. 11:26
 2/11 anonim ***** válasza:
korainak korai, de ha szívesen tologatod, akkor miért ne? jövőre már talán tekerni is fogja :)
2016. máj. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem az bármilyen korban felesleges... Megszokja, hogy a szülő tolja, aztán meg már minek hajtsa, ha elég nagy?


Nálunk fiam másfél éves korában vettünk kismotort. Azt szépen megtanulta kb 2 éves korára hajtani. Azóta is imádja.


1. szülinapra óriás dömpert kapott. (ami járássegítőnek is jó volt, ahogy tolta).

Ilyet:

[link]

Most 3 éves, még mindig szereti.

2016. máj. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tricikli szerintem is felesleges. Enyém sem tanulta meg soha hajtani, ellenben a kismotorral meg a futóbiciklivel száguldozott.


én azt gondolom, a szülőkaros tricikli a szülőknek kell, nem a gyereknek. lehet fél kézzel tologatni, és még jól is néz ki, hogy nekünk ilyen is van.

2016. máj. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

a láynom is azt kapott. most 2 éves nem ér még rá a lába. de viszont imádja...hetente legalább kétszer háromszor azzal megyünk sétálni, úgy hogy tolom rajta... :)

egyébként egyensúlyozás megtanítására tényleg nem a legjobb, mire van már annyi esze hogy tekerjen addigra kinövi. Ha venni akartok, szerintem 1,5-2 éves kor körül bőven elég venni neki.

2016. máj. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én kis nyuszimotort, vagy 4 kerekű motort vennék.

Mindkét fiam az utóbbival kezdte 13-14 hónaposan.


[link]


[link]

2016. máj. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, ráadásul abban semmit nem csinál, csak ül. Ugyanolyan neki, mint a babakocsi. Unalmas. És még el sem fárad a sétában, csak a szülő...


Mi ilyen motort vettünk:

[link]

Ez stabil, mert 4 kerekű, de nem olyan széles, mint a 6-os által linkelt, így sokkal könnyebb közlekedni vele (a kisebb terpesz miatt könnyebb hajtani).

És nagyon nagyon sokáig jó(bár mi is nyuszimotorral kezdtük, kaptunk kölcsön, kb 2 hétig volt nálunk, míg megtanulta a fiam, mit is kell csinálni egy motoron, mert az nagyon alacsony)

2016. máj. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
jó azért egy 1 éves nem fog kilométereket sétálni kedves utolsó...a lányom 1 éves kora óta sétál, de még mindig szükség van a babakocsira vagy a triciklire (most 21 hónapos..) pedig sokszor 1-2 órát is tud gyalogolni ami ebben a korban nem rossz, de azért valamit mindenképp kellett neki vinni az utóbbi egy évben amibe beleülhetett...a tricikli nem unalmas neki, szereti ha tolom, és ugyanígy a babakocsi sem unalmas, persze sétálni szeret a legjobban de ha épp olyan napja van hogy fél óra után elfárad, nagyon jó hogy nem kell hazacipelnem mert ott a tricikli kéznél.
2016. máj. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi a legnagyobb gyerekünknek vettünk a 2 éves szülinapjára.

Soha nem lett nagy kedvenc.

Viszont a húga 10 hónaposan rá akart ülni, és annyira élvezte, hogy nem lehetett leszedni róla pár hónapig.

Funkcióra azonos a babakocsiéval, csak annál nehezebb tolni meg kormányozni, talán az lehet a különbség a kicsinek, hogy közelebb van a talajhoz, kicsit olyan mint ha motorozna.

A harmadik gyerekemnek viszont megint nem jött be, el is ajándékoztuk. Szóval szerintem erősen gyerek függő.

Most várom a negyediket, neki biztosan nem lesz ilyen járgánya.

Babakocsi-kis motor-futóbicikli-bicikli vagy roller, ebben a sorrendben használják a gyerekeim a járgányokat.

2016. máj. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amit lefelejtettem, hogy kb. 4-5 évesen tudták a nagyobbak egyáltalán tekerni, de persze csak poénból, mert a lábuk már túl hosszú volt arányaiban.
2016. máj. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!