Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinál a kislányom?

Mit csinál a kislányom?

Figyelt kérdés
2,5 éves.Az utóbbi időben észrevettem,hogy ha pelus nélkül van(már bilizik)akkor egy plüsst szorít a lábai közé és úgy mozog.Elalvásnál is hason fekszik es a kis keze a lába között vannak.Viszkethet neki a kis nunija?
2016. máj. 8. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Valszeg jo erzessel tolti el de ez messze van a szexualitastol valahol van errol szo.igazabol nem tudja mit csinal.
2016. máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2016. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Maszturbál.
2016. máj. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Uh koszonom,nem tudtam,hogy ilyen van,de koszonom elolvastam a cikket!
2016. máj. 9. 17:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Aki baromságot ir felpontozzák...
2016. máj. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert? Hol volt baromság? A gyerek a nemiszervét dörzsöli, ezt önkielégítésnek, vagy maszturbációnak hívják.

Attól, hogy számára ebben a tevékenységben nincs jelen a szexualitás, még ez a neve. Jó neki, ezért csinálja. A maszturbációnak felnőtt korban is ugyanez a lényege, csak akkor már más megközelítésben működik a dolog.

2016. máj. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívesen a cikkben elég sok mindent leírnak.
2016. máj. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!