Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert baj ha sok babafotot...

Miert baj ha sok babafotot osztok meg a facebookon?

Figyelt kérdés
2016. máj. 10. 21:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert a kevesebb néha több.

Pár foto még érték, de tucatszámnal már csak az van, nah akk megint likoljunk

2016. máj. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze más ha családtagokkal osztod csak.

De pl nekem is sok lenne.

Pkane hogy vannak akik majszos képeket osztanak, meg felresikerult képeket eppgogy rajta gyerek, meg felig kilog a kepbol, az olyan is erdekes tud lenni, amikor shreck modon vigyorog veletlen. Igaz egy anyának ez is ertek de facen..

2016. máj. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
38%

en nem teszek ki mert ugy gondolom nem minden ismerosom.van olyan elethelyzetben hogy gyermeket vallalhat es ezert intoleransnak erzem naponta 15 fotot az orruk ala dorgolni, ugyanezert nem teszek ki kepet a hazunkrol az autonkrol stb. nem akarom h ugy tunjon nagyzolni akarok azzal hogy milyen boldog vagyok. nalam ez az ok, ezert baj szerintem ha valaki kipakol ezer kepet, lehet hogy epp 14 ismerose meddo nekik ez hogy eshet??


nehanyat azert teszek fel de max ket havonta egyet, illetve letrehoztam egy kulon profilt a lanyomnak, nyilvan nem azert mert annyira baromi jo dolog egy ket evesnek profilt csinalni, csak egyszeruen ez igy prakikusabb mint telekuldeni az en profilom..eleve csak rokonokat kozeli baratokat jeloltem be vele, akik kimondttan kertek h kuldjek kepeket...oda havonta toltok fel 1-2 fotot es ennyi.


szerintem ezert baj ha feltoltesz de azert mert en igy gondolkodom nem feltetlen gondolkodhatsz te is igy szived joga mit toltesz fel amig azt a fb szabalyzat engedi

2016. máj. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Mert személyiségi jogai vannak, mint neked. Egy ember. Nem a te tulajdonod.
2016. máj. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Egyrészt mert néhány emberen kívül kb. senkit nem érdekel, másrészt mert nem tud még beleszólni, hogy ne hozd kellemetlen helyzetbe a pucér/bamba/béna/stb. képekkel, harmadrészt mert nem a fb-on kell élni az élete.
2016. máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
Ahogy az első is írja, a kevesebb néha több. Sokszor pedig álságos ak, önmagukról hazudó képvetítésnek vagyunk tanúi. Pl.van olyan ismerősöm, aki gusztustalan módon kommunikál a családtagjaival, a férje odasóz neki, ha úgy alakul, a gyereke fusztrált stb... Ezzel ellentétesen mosolygós képek, a családról férjről szerelmes cuki hozzászölások.. Ha kiteszi a lábát a négy fall közül máris bejelentkezik,hogy itt van, ott van stb....
2016. máj. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Akármilyen sértő, de tényleg az az igazság, hogy szinte senkit sem érdekel.

A másik nagyon fontos szempont, amit már írtak előttem, hogy neki is vannak jogai. Te szeretnéd, ha a tudtod nélkül megosztanának rólad egy csomó képet? Nyilván nem. Ő is ember, lehet, hogy neki sem fog tetszeni. Nincs jogunk egy ember életét dokumentálni a neten.

2016. máj. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Betu ***** válasza:
0%
Nem az a baj, hogy sokat raksz fel, hanem az, hogy felrakod! Gyűlölöm a facebook-ot.
2016. máj. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%

Mert nem sok mindenkit érdekel.

Ha távol élnek szülők, nagyszülők akkor hozz létre csoportot és oda töltsd fel a képeket, videókat.

A többi ismerőst nem érdeklik minden egyes mozzanatai a te gyerekednek.

Engem is idegel mikor vki felteszi, hogy Danika kiflit eszik, Pistike nézi a tv-t, Zsuzsika mosolyog stb típusú képsorozatok..

2016. máj. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Franciaországban már perelhető a szülő, ha a gyermek beleegyezése nélkül tesz fel képet. S mivel a kiskorútól egedélyt hivatalosan nem kérhetsz, mert cselekvőképtelennek minősül, alapból indulhat a per, ha a gyermek 14 évesen épp "berág" a szülőre a korábban felrakott képek miatt.

[link]

Szerintem pár év kell, és nálunk is e lesz.

2016. máj. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!