Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiatal anyák! Milyen reakciót...

Fiatal anyák! Milyen reakciót vált ki benneteket, ha facebookon egy ismerősötök kiírja mennyire utalja a babaposztokat?

Figyelt kérdés

2014. okt. 11. 19:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
53%

Mi köze egy (fiatal) anyának ahhoz, hogy valaki utálja a babákat? Ez alapján akkor én is simán háboroghatnék, ha valaki halas ételről tesz ki képet, mert utálom a halat.


De hogyha téged ez ennyire zavar, akkor töröld az ismerőseid közül, legalább annak a másik embernek eggyel kevesebb retardált ismerőse lesz XDDDDD

2014. okt. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
59%

Marhara nem erdekel. Ha nem tetszik neki, ne nezze meg. Siman le lehet tiltani azt a felhasznalot, aki zavar teljesen is, vagy csak bizonyos dolgokra.


Amugy ha idosebb, vagy apa, akkor mar nem szamit a velemenye?

2014. okt. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%
Nem veszem magamra, mert nem rakok ki minden nap képet a babánkról. Amúgy meg nem érdekel, nem foglalkoztatnak azok az emberek, akiknek mindenre, ami eltér az ő véleményüktől az a reakciójuk, hogy utálják, gyűlölik.
2014. okt. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
90%
fiatal anya vagyok...de engem is marhára idegesitettek ezek a posztok. naponta 2-3 képet osztottak meg a gyerekeikröl..már kvára untam, ugyhogy nincsenek benne a hirfolyamban, ennyi. :D te is tedd igy, csak ellenkezöleg, aki kiirta, azt ne kövesd.
2014. okt. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
91%
Simán rá lehet unni némelyik anyuka ömlengésére...Napi 15 kép, semmitmondóak...
2014. okt. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Igaz utolsó...
2014. okt. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom túl szimpatikus megnyilvánulásnak az ilyesmit, de nem veszem magamra, mivel egyetlen kép sincs fenn a gyerekeimről a Facebookon, és soha nem írok ki róluk semmit.
2014. okt. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik kolléganőm naponta tölt fel több képet a gyerekéről: reggel, ahogy álmosan felkel a gyerek, reggelizik a gyerek, játszik a gyerek, aztán uzsonnázik a gyerek, esti fürdetés, elaudt a gyerek. Komolyan az egész napot végigposztolja, pluszban napi több bbaás cik linkjét is kiposztolja. Szóval az ilenek miatt én megértem, hogy kibuknak páran. Én is kedveltem a kolléganőmet, de amióta így megőrült... És ezt mondom úgy, hogy én is anya vagyok. Szóval az éremnek van mésik oldala is. Érthető, hogy a kisgyerekes anyukákat bántja az ilyen megnyilvánulás, másrészt vannak anyukák, akik ezeket a megnyilvánulásokat úgymond ki is provokálják.
2014. okt. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Elgondolkodnék, hogy vajon rám célzott, jogosan érzem-e ezt, vagy esetleg másra gondolhatott. Amúgy én magam sem szeretem a babás ömlengéseket a fb-on, hiába van egy kisfiam és lassan születik a kislányunk.

Egy-egy képet én is szívesen nézegetek, de nekem is van olyan ismerősöm aki napi szinten rak fel képet a gyerekeiről és néha már uncsi.

2014. okt. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
47%

Az az ismerős egy tapló. Ha valaki a gyerekéről 100 képet teszki, hát tegye. Ha valakinek nem tetszik, akkor tiltsa le, vagy lapozzon át rajta.

Ez egy nyilvános oldal, és mindenki azt posztol, amit akar.

Ha nekem valami nem tetszik, akkor átugrom rajta, és nem a GyK-n szapulom azt.

2014. okt. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!