Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem szeretjuk a babakocsit,...

Nem szeretjuk a babakocsit, milyen "kendot" ajanlotok?

Figyelt kérdés
Lattam/hallottam ilyen horodozo kendokrol. Tudnatok irni errol. Artalmas a kicsinek, nekem, stb?:)
2016. máj. 12. 20:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

ilyen kicsi babához karikás kendő most jó lehet. 10ezer alatt is kapsz már belőle nagyszerű darabot, ha használt, csak még jobb, mert puha :)


a mei tai az egy formázott hordozó. leginkább a nyugati kenguru keleti megfelelőjének mondanám. sokfélét lehet kapni, de vigyázni kell (kendőnél is), hogy megfelelő anyagból készüljön.

Ha lehet reklámozni, nekem gremesém van és imádom... de mei tait is találsz már fórumokon, jófogáson 4-5ezerért használtan.


arra, hogy kipróbáld, jó az is, hátha nem jön be. ha meg igen, akkor úgyis felmerül benned az igény szebbre, jobbra, másik színűre IS :)

2016. máj. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A kendő azért nagyon jó, mert újszülött kortól használható. Ahogy nő a baba, úgy válthatsz kötéstípusokat (ugyanazon kendővel): előre, oldalra, hátra. A mei tai ahogy írták, csak fél éves kortól, mikor már egyedül képes ülni, és megtartani magát.
2016. máj. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen.:)

Ment a zold kez.:)!!!

2016. máj. 13. 15:20
 14/16 anonim ***** válasza:
Szia.mi nandut használtunk ,3 hónapos kortól.ez a szövött kendő.különböző méretben lehet kapni.mi használtan vettük,kaptunk hozzá használati útmutatót,abban több megkötési mód van.nagyon szerettük.
2016. máj. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hordozohazba, ha van lehetoseged, erdemes elmenni megnezni, probalni, hogy nektek mi lenne a jo.


1. Mennyit szánsz rá?

2. Mennyit szeretnél hordozni/mikor használnád?

3. Hol tart a babád a mozgásfejlòdésben? Tartja a fejét stabilan?

4. Van barmilyen probléma a hátaddal? Császárral, vagy természetesen szültél? 6 hetes kontrollon minden rendben volt?

5. Mekkora a babád? (Kg, cm)

6. Te milyen magas és hány kg vagy?

7. Csak te hordoznál, vagy más testalkatú/testmagasságú családtag is?

2016. máj. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Első válaszoló!

A lehető legrosszabbat teszed a babáddal!

Kenguru...kifelé...

[link]

2016. máj. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!