Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kenguru hordozók?

A kenguru hordozók?

Figyelt kérdés
Azt hiszen igy hívják , szóval ez ártalmas úgy hallottam , vagy hülyeség ?
2016. máj. 12. 22:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Igen, jól hallottad. Nem tesz jót a babáknak. Log benne a labuk.


Ami jo: Csatos hordozó, meitai v kendő. Ezek mind ugy tartjak h az jo legyen a kis testenek.

2016. máj. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Tudnál ezekről bővebben írni ?

Utáljuk a babakocsit

Hány hónapos kortól lehet használni őket ?:)


Köszi h irtal !!!

2016. máj. 12. 22:23
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Ebben a cikkben van egy-két ábra, hogy miért nem jó a kenguru. Valóban nem egészséges eszköz.
2016. máj. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%

Persze a linket lehagytam:

[link]

2016. máj. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm

:)

Akkor tudtok ajanlani valamit tapasztalatból vagy ismerosotok részéről ?

Minden hónapban másikat kell venni vagy állítható ? Drága mulatság ? Biztonságos , csak mert félek h leesne a kicsi

2016. máj. 12. 22:34
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

Amig kicsi volt a fiam kendőt használtam, kb fel eves kora óta csatoshordozot(ergobaby) , nekem szemely szerint ez sokkal kényelmesebb. Sot meg mindig ebben hordozom elöl a 15honapos fiam, nem faj a hatam sem. Hogyha emellett döntesz es meg nincs fel eves a babád kell bele egy szűkítő, mert meg olyan picike.


#1-es voltam

2016. máj. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Szuper

Köszönöm szépen

Nehéz megkötni , es a szűkítőt beletenni ?

2016. máj. 12. 22:43
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

Megfelelő hordozóval és megfelelő kötéssel teljesen biztonságos a hordozás.

Én csak fél éves korától hordoztam a fiamat, így nekem a kezdeti időszak kimaradt. Nekünk félcsatos hordozónk illetve mei-tai-unk volt, alapvetően mindkettőt ülni tudó babáknak ajánlják. Kezdetben egy Storchenwiege fél csatos, mindenhol állítható hordozónk volt, de hiába lehetett állítani, mire a fiam 10 hónapos lett, addigra kicsi lett a hordozó terpesz része. Ezután egy Lujzus mei-tai-unk lett, ezt méretre varrattam.

Ez most csak két márka, nekem mindkettő bejött, de rengeteg más hordozó van.

2016. máj. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
6-os válaszoló, a gyereked jól viseli az elől hordozást? Csak óvatosan ezzel a módszerrel, mert a gerincet és a gátizmot akkor is megterhelheti, ha most nem is érzed nehéznek. :)
2016. máj. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szeret elol lenni.

Egyszer hatra raktam, na az lesz vicc volt, végig hátra lógatta a fejet :D sokkal nehezebb volt ezáltal. Nem is tudom mi esett bele.

Szerencsére heti ketszer tudok járni a fitnesszbe, személyi edzőm segített, segít a hátam erősítésében. :)

2016. máj. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!