Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babámnak az ínyén...

5 hónapos babámnak az ínyén Hátul van egy fehér pötty. Nem az íny tetején, hanem kifele oldalt. Olyan, mint egy pici pattanás. Szájpenész? Vagy mitől lehet? A szájpenész nem foltokban jön elő?

Figyelt kérdés
2016. máj. 15. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen a szajpenesz, de az nem az. Nálunk is pontosan ilyen volt a babám inyen,megijedtem és elvittem a gyermekfogasztara azt mondták hogy már mocorognak a fogacskai ne aggodjunk. Ra egy pár napra el is mult. Bocsi az ekezetekert telorol írok :)
2016. máj. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fájlalja? A kisfiamnak volt ilyen, neki fájt is, nem tudott tőle enni és másnapra terjedni kezdett (3-4 pötty volt addigra), azt mondta az orvos hogy vírus, ecsetelni kellett. Pár nap alatt elmúlt. Figyeld nem terjed-e.
2016. máj. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nyúlkál a szájában,de nem csak oda,és most nem vagyok biztos benne,hogy fáj e neki. Mert gondolom alapból fogtok és kellemetlen neki..de figyelni fogom mindenképp! Holnap Úgyis megyünk doktornőhöz. (bár Ő elég felületesen nézi meg sajnos...). Köszönöm szépen!
2016. máj. 16. 04:32
 4/5 A kérdező kommentje:
*nem "fogtok", hanem Fogzik. Bocsi. :)
2016. máj. 16. 04:33
 5/5 anonim ***** válasza:
A babámnak is volt ilyen nem tudtam leszedni megmutattam orvosnak ő meg simán lepiszkálta.
2016. máj. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!