Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 honapos babának már...

3,5 honapos babának már adhatok almalevet? Az orvos szerint igen, de nem korai? Anyatejes, meg tápszeres is.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
nyugodtan megpróbálhatod, mi is így voltunk (anyatej+táp) szintén 3,5 hósan kezdtünk almával, ezt nem szerette. a sütőtököt, meg a barackot igen :-) most 6 hónapos, már sokmindent eszik, mellé tápszer már nem kell, csak anyatej :-) illetve tejpép
2010. ápr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted korai, akkor ne adj neki. Nem fog lemaradni semmirol sem. Megjegyzem, szerintem nagyon korai. Soha nem fogom megerteni, miert kell a par honapos babakat mar normal kajakkal tomni. Mindenkinek szive rajta, de nem ernek ra megkostolni az uj izeket?
2010. ápr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én se adnék még. Itt lesz az egész élete még hogy egyen mindenfélét:)

Nem tudom milyen arányban anyatejes de ha csak mondjuk egy nap párszor kell kiegészíteni tápszerrel, akkor meg pléne várnék még 1-2 hónapot.

Ha sok a tápszer és alig van anyatej akkor 4 hós kortól kezdeném.

2010. ápr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
inkább tápszeres,nagyon kevés anyatej van.
2010. ápr. 9. 17:11
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Én nem hallgatnék senkire a helyedben!Ha Te szeretnél neki már adni, akkor adj, baja nem lesz tőle!

Nekem a kisfiam már 7 hetesen ette a reszelt almát, most két és fél hónapos és már mindenféle bébiételt eszik!

Gondolj csak bele, hogy nagymamáink idejében is mindenfélét ettek és mégsem lett senkinek sem baja!

Én a helyedben nem hallgatnék senkire, csak magamra!

2010. ápr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!