Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Babám 5,5 hónapos kisfiú. Már kb egy hónapja próbálgatjuk az ételeket. Még mindig csak ezen a szinten tartunk, mert kb 2 kávéskanál étel után már a hordózóban vergődik, ordít. Próbáltam a kezemben , ölemben etetni, de ugyanez van. Legelőször almát ettünk, majd sárgarápát, most almát banánnal. Ha nem kéri nem adok neki többet,akkor marad a tápszer, de már legbelül bosszant, hogy nem jutottunk tovább. Hagytam ki napokat, gondoltam még nem érett meg rá. Szereti az ételt, mert mosolyog az első két kanálnál, utána megunja. Kéri, nyitja a száját. De itt stop van. Megtömni nem akarom. Nem akarom a kedvét szegni, de mit csináljak?
2016. máj. 17. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Várj még, de ne napokat hagyj ki, hanem mondjuk vagy 2 hetet, és akkor kezdjétek újra. Nem vagytok elkésve, nem kell siettetni.
2016. máj. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Snorri ***** válasza:
Az én fiam is ilyen volt, sokat szenvedtünk. Ne erőltesd semmiképpen. Kísérletezz, keress olyanokat, ami ízlik. Nekem üvegesből szerette a gyümölcsös husikat, meg a házi húslevesből a zöldségeket. Próbálhatsz tejpépet, rizspépet is. Türelem 😊
2016. máj. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!