Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megéri játszószőnyeget és...

Megéri játszószőnyeget és pihenőszéket venni?

Figyelt kérdés
Amikor összeírtam a listát, hogy mit kell vennünk, akkor ezeket is felírtam, de anyukám azt mondja, hogy felesleges kiadni rá a pénzt, mert ő se vett amikor én voltam baba, és mégis felnőttem. De ha megkönnyíti a dolgunk akkor jó lenne, nem? Nem tudom, mit csináljak, vegyünk vagy ne?
2016. máj. 17. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%

Játszószőnyeget 4-5 hónapos korban ráérsz venni.

Pihenőszékünk nekünk sem volt, nem hiányzott (3 éves a fiam).

2016. máj. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

mi vettünk játszószőnyeget. egyáltalán nem érdekelte, csak amikor már akkora volt, hogy neki tudott állni szétszedni.


mostani fejemmel csak akkor vennék, ha látnám rá a gyerek igényét, hogy esetleg unatkozik, vagy kellene néha kis idő, amíg le tudja kötni magát, és ez nem megy mással (pl főzés, teregetés stb ideje alatt)

2016. máj. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Snorri ***** válasza:
Nekünk volt mindkettő. Szerintem jók. Szerette a pihenőszéket, mert tudott benne nézelődni. Én mindkettőt megvenném, ha anyagilag nem teher.
2016. máj. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt te és a párod döntsétek el.ha bele fér a keretbe,akkor miért ne?megpróbálhattok használtan venni,illetve ha nem jön be,eladni
2016. máj. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az enyém 3-4 hónapos korában imádta a játszószőnyeget de még most is leköti valameddig.. 8 hónapos.

Pihenőszéket nem vettünk.

2016. máj. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az elsőnél egyik se volt, most pihenő széket kaptunk az jo

Leköti amig gyorsan vmit kell csinálnom neha elalszik benne.


Jatszonyeg nalunk a rendes szőnyegen egy lepedo azon mokazunk... Csorgo papírt teszek ala, játékokat korbe ...

2016. máj. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

pihenőszék az isten áldása, imádjuk!!!:) a gyereket helyekre lehet benne vinni, pl. ha főz az ember és tereget. olyan vicces musicaltáncokat szoktam neki előadni pl. teregetés közben, ő meg ütögeti a játékot és mosolyog (biztos ezzel akarja tudtomra adni, hogy borzalmas, amit csinálok:D)


játszószőnyegünk is van, szereti csörgetni rajta a dolgokat, meg nyomkodni, és amikor fölé van téve a híd, akkor meg azzal szeret játszani.:)

2016. máj. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekünk volt mind a kettő, a gyerekek is szerették. Játszószőnyeget kb 2 hónapos kortól használtuk, a pihenőszéket a kicsinél már pár naposan, abban vittük ki a teraszra délutánonként. Nekünk bevált mind a kettő. (szerencsére az én anyukám ebbe nem beszélt bele)
2016. máj. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Úgy döntöttem, hogy pihenőszéket veszek, de játszószőnyeget nem. Majd ha már itt lesz és úgy látom, hogy szükséges, majd akkor veszek.
2016. máj. 18. 08:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Pont a pihenőszéket találtam feleslegesnek. :) Adamonk van helyette, az tényleg áldás. Hurcolászni az autóshordozóban is lehet, ha nagyon muszáj, de nem jó sokáig csak helyhez kötött bambulásra kényszeríteni a gyereket. A játszószőnyegen viszont kedvére forgolódhat. Az elején azon is biztonságosan ott lehet hagyni, míg a dolgodat végzed, még nem mászik el.
2016. máj. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!