Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinaljak ha csak az...

Mit csinaljak ha csak az uveges bebigyumolcsbol es a sinlacbol meg tejpepekbol eszi meg az adagjat?

Figyelt kérdés

Azokbol 200grammot is eszik sot, a foztombol kb 120at...

aztan meg szerintem ehezik.

Pedig rakok gyumolcsot a fozelekekbe is. Probaltam mar hogy olyat kap amit o maga tud enni de az sem eleg hivogato.

Gyumolcsbol is amit en turmixolok az nem olyan jo mont az uveges...

Reggel, este es ejjel szopik. Nappalra mar nem lenne eleg es nem is akrok visszaesni.

Fogzik de nem hiszem hogy azert nem eszik hiszen akkor a gyumolcsot miert igen?!


2016. máj. 18. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed h éhezik? Az én lányom egy kezemen meg tudom szamolni, hányszor evett életében 120 grammnal többet. Nem éhezik, jókedvű, hízik, egyszerűen elég neki annyi. Nem minden baba zabagep, mi felnőttek se egyforma adagokat eszünk.
2016. máj. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen ha csak enyit enne akkor oke, de latom hogy mast meg ezerrel tom, 2x annyit...

es egesz nap nyuglodik amig jol meg nem ebedel masfel uveg gyumolcspepet... akkor megnyugszik.

2016. máj. 18. 12:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Az üveges teljesen simára van pürésítve. Nem ezért?


Egyébként a 120 is elég jó adag, örülnék ha ennyit enne a babám (9 hónapos), de nála a pár kanál is nagy szó, persze kéri a tejet/tápszert ugyanúgy utána.

2016. máj. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van ami jobban laktatja, eltelíti, van ami kevésbé. Te sem grammra ugyanannyit eszel mineen fajta ételből, nem? Ha éhezne akkor enne, ebben biztos lehetsz.
2016. máj. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na de miert nyugos egesz nap addig amig meg nem eszik egy rendes adagot?...
2016. máj. 18. 12:16
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor adj neki gyumolcsot.

Az en babam 11 honapos, es csakis gyumolcsot hajlando enni, uvegeset, fel uveggel maximum.

Es ? Szepen hizik, majdnem 10 kg. Nem mindegyik gyerek egyforma. Nem kell ezt tulparazni.

2016. máj. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Es elegedett? Es nem is szopik?
2016. máj. 18. 12:23
 8/9 A kérdező kommentje:
De eleg csak a gyumolcs meg esetleg kenyer? Kielegito taplalek?
2016. máj. 18. 12:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Keverj üveges gyümölcsöt a többi kajához, sokáig az enyém is csak így evett meg minden mást. Fintorgott mindenre, ami nem édes.
2016. máj. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!